18.03.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Директора трускавецького водоканалу відзначили грамотою й подарунком з нагоди Дня комунальника

Директора трускавецького водоканалу відзначили грамотою й подарунком з нагоди Дня комунальника

Мер Трускавця Андрій Кульчинський сьогодні на апаратній нараді  вручив грамоти й подарунки керівникам підприємств міста з нагоди Дня комунальника. Ці відзнаки надійшли від голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина для директора ТзОВ «Трускавецький водоканал» Віктора Марченка та керівника КП «Парк курортний» Назара Веретки. Їм Андрій Кульчинський вручив годинники, окремі працівник ж цих підприємств удостоїлися грамот.

Назар Веретка, без сумніву, є гідним відзнаки – очолюване ним комунальне підприємство чи не єдиним у Трускавці, яке працює ефективно, виконуючи широкий спектр робіт.

Що стосується трускавецького водоканалу – то виникають запитання щодо вибору голови облради Олександра Ганущина, оскільки підприємство знаходиться на межі банкрутства. Окрім цього трускавчани постійно скаржаться на брудну воду, яка  подається у мережу, цілком обґрунтовано вважаючи, що її якість не відповідає тарифу на водопостачання, який погодила міська  рада за поданими розрахунками цього підприємства.

 Нагадаємо, що нині борг водоканалу міста-курорту перед «Дрогобичводоканалом» становить близько 12 млн грн. Левова частка його була сформована за каденції Андрія Кульчинського! Нині водопостачальне підприємство міста Котермака у судовому порядку повертає кошти, які боргує водоканал Трускавця.

Що стосується тарифу на водопостачання, то він вчергове зросте. Сьогодні на сайті трускавецької міськради  водоканал оприлюднив свої наміри змінити вартість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення для трускавчан. Новий тариф становитиме28,71 грн з ПДВ, його сформовано від гуртової ціни у 9, 33 грн за куб м, за якою Трускавець купує воду у Дрогобича.

Зазначимо, що востаннє підняття ціни на водопостачання та водовідведення для споживачів Трускавця було підтримане міськвиконкомом у грудні минулого року. Тоді затвердили тариф у розмірі 27, 83 грн за куб м , який сформований від ціни у 8,74 грн за куб м.

За каденції Андрія Кульчинського вартість послуг на воду для трускавчан зросла вже вп’яте. Чергове підвищення ціни не означатиме покращання якості, оскільки вода з питного водосховища, яка подається у мережу, не очищається належним чином. А через наявний борг підприємство суттєво зменшило забір води у Дрогобича, більше послуговуючись запасами питного озера міста.

Дарина КРАВЕЦЬ

Социальные комментарии Cackle