25.04.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Депутати підтримали створення спільного з «Трускавецькурортом» підприємства, яке експлуатуватиме мінеральні джерела міста

Депутати підтримали створення спільного з «Трускавецькурортом» підприємства, яке експлуатуватиме мінеральні джерела міста

Сьогодні, 25 квітня, більшість трускавецьких депутатів проголосувала за проект рішення «Про участь у ТОВ «Трускавецькі лікувальні води».

Голосуванню на сесії передувала тригодинна дискусія. Своє бачення щодо входження міської ради у підприємство, засновником якого є «Трускавецькурорт», висловили як народні обранці, так і представники громади міста.

Вкрай деструктивним був виступ голови «Ради старійшин» Лева Грицака, який вже не вперше взявся лякати депутатів в’язницею за ухвалення, на переконання Грицака, корупційного рішення про створення спільного підприємства. «Повірте, я хочу, щоб ви були на свободі, а не сиділи у тюрмі», - сипав «перлами» Лев Ярославович.  До того ж екс-регіонал оперував абсурдними обвинуваченнями, які суперечили одне одному: «Трускавецькурорт» довів  нагірну частину міста до занепаду, сьогодні хоче занапастити  і центр курорту,  рішення про створення спільного підприємства сприятиме ще більшому занепаду гідромінеральної бази, яку можуть врятувати лише потужні вливання з міського бюджету. Створення спільного підприємства цьому не сприятиме, а лише відновлення діяльності комунальної ГГРЕС. Одне слово, суцільна абракадабра.

Як відомо, санаторій «Карпати», яким керує Лев Ярославович заборгував «Трускавецькурорту» й «Трускавецьким лікувальним водам» за спожиті мінеральні води 1,2 млн грн. Однак не борг, який доведеться сплатити, був рушійної силою позиції пана Грицака. І тим більше не турбота про інтереси громади. Як відомо, Лев Ярославович не проявляв жодної  активності, коли трускавчани чинили спротив будівництву «Квітки Полонини» у першій санітарній зоні охорони мінеральних джерел, чи коли новітні рейдери отримали землю на Бандери, 31а. Бо це не зачіпало його приватний інтерес. А тут, навпаки, очевидно, що спільне підприємство йшло в розріз з бізнес-планами екс-мера Трускавця і він очолив так звану «опозицію»: на свою підтримку запросив депутата Львівської облради Ярослава Качмарика, очільника місцевої «Батьківщини» Руслана Крамара, трускавчанина Володимира Шиманського та інших представників громади.

Вщент розгромив популістські заяви пана Грицака про занедбаність гідромінеральної бази курорту Роман Кутний, головний гідрогеолог ТОВ «Трускавецькі лікувальні води». Пан Роман повідомив, що кожного року виконуються роботи з очистки експлуатаційних свердловин на півмільйона гривень, запаси мінеральних вод переоцінені і затверджені, встановлено технічний стан свердловин, надано гірничий відвід, бальнеовисновки у 2014 році на всі експлуатаційні свердловини. На сьогодні запаси мінеральних вод переважають потреби курорту у кілька разів.

Тобто страшилки Лева Грицака та його спільників не спрацювали. Саме так назвав «аргументи» очільника «Ради старійшин» Євген Юник. Він акцентував увагу на тому, що  пропонований проект рішення сесії є лише концепцією створення  спільного підприємства, заявою про наміри, закликав не заговорювати це питання, а після ухвалення рішення працювати і контролювати діяльність новоствореної структури.

Через спротив частини депутатів ті їхні колеги, які вирішили підтримати рішення, зробили це, згуртувавшись на сцені Народного дому. «За» проголосували: Богдан Габшій, Іван Герльовський, Олег Карпин, Іванна Кенц-Березюк, Михайло Кіселичник, Михайло Малащак, Юрій Наконечний, Наталія Пономаренко, Олена Савченко, Віра Сазонова,Микола Сеньків, Анатолій Стародуб, Ігор Стасик, Андрій  Степаненко, Тарас Матолич, Руслан Цехмейстер, Андрій Кульчинський. У залі були присутніми, однак участі у голосуванні не брали: Юрій Яворський, Мирослав Мицько, Роман Бучкович, Андрій Кісак, Василь Тимчишак. Останній заявив про вихід з фракції «Самопомочі» через незгоду з рішенням колег.

Ольга КУЦ

02.jpg

04.jpg

03.jpg

Социальные комментарии Cackle