17.05.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

День Європи у ЗОШ№2 - гімназія: трускавецькі учні передали атмосферу Польщі, через помпезний творчий захід

День Європи у ЗОШ№2 - гімназія: трускавецькі учні передали атмосферу Польщі, через помпезний творчий захід

Маштабно та з особливим трепетом цими днями у ЗОШ№2-гімназія провели загальношкільне свято – День Європи в Україні. Захід згуртував у єдину дружню родину від найменших школярів до найстарших, а також батьків учнів та вчителів. У актовій залі альма-матері учні 2 школи-гімназії на осуд глядачів предстали, через театральну гру, пісні та танці, якою вони бачать одну з найближчих наших сусідок – Польщу. Тож на сцені ожили такі відомі історичні образи та персонажі як Папа Римський, письменник Адам Міцкевич, видатний учений  Микола Коперник та Марія Кюрі та багато-багато інших. Окрім історичних та культурних постатей польського краю, учні молодших класів школи-гімназії перевтілилися в казкових персонажів: смурфиків та вареників. За допомогою міні-сценок, атмосферної музики та польських діалогів, глядачі мали можливість опинитися на затишних польських вуличках, побували на міській площі Кракова, побачили славнозвісний Краківський замок, одним словом надихнутися атмосферою Польщі.

Як зізнавалися учасники дійства – до свята готувалися залюбки, оскільки у школі-гімназії другою іноземною мовою, яку вивчають діти є саме польська. Тож усі діалоги, пісні та вірші учні виконали бездоганно. Свято не було б таким насиченим та цікавим якби школярам не зголосилися подомогти з підготовкою вчителі навчального закладу, серед яких: Леся Дукас, Марія Кісилевич, Оксана Прокопішак, Галина Тріщук, Ніна Дербаб, Леся Терлецька, Віта Бутенко, Людмила Залевська, Галина Ключник, Роман Риб’як та Руслана Болюк.

Додамо, з 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначають  День Європи. Українці  вшановують  спільні  цінності , спільну  історію та культуру всіх націй континенту.

Ірина Романова 


фото з сайту НВК "СЗШ №2-гімназія"

Социальные комментарии Cackle