28.03.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Чому я голосуватиму за Петра Порошенка! Трускавчани підтримують європейський вибір України і діючого лідера держави!

Чому я голосуватиму за Петра Порошенка! Трускавчани підтримують європейський вибір України і діючого лідера держави!

ів.jpgПетро Іванишин: Вибори – дзеркало нашої політичної і життєвої культури. Сьогоднішня передвиборча каламуть – вражає. І чим більше поливають брудом Президента, тим більше визріває рішення: голосувати за Петра Порошенка. Як виборець я знаю його здобутки, а тому можу припустити, чого слід  очікувати. І також знаю його слабинки і тому уявляю, яких дій можу домагатися від нього як від головного менеджера країни. На мою думку баланс «за» і «проти» - найкращий у Порошенка. І якщо коротко, оскільки для Путіна Порошенко ворог номер один, то я голосуватиму саме за нього. Росія не визнає незалежність України, не визнає українців народом. Путін повторює це постійно!

Проте я голосуватиму за Порошенка не безоглядно. Як виборець мушу домагатися, щоб Президент взяв до практичної уваги те, що  безпека держави – це не лише успішна армія чи дипломатія, а верховенство права, здоровий держапарат і здорові управлінські процедури. 

РК.jpgРуслан Козир: Так, Порошенко не поборов корупцію, але і ми її не побороли, тому що толеруємо злодіям великим і малим, тому що, за словами генпрокурора Луценка, у всіх є діти. В мене теж є діти, які працюють, як і всі в моїй родині, і платять податки, але я хочу, щоб вони жили в державі, де всі рівні перед законом. В державі, де чиновник виконує свою роботу, як обов‘язок, а не як послугу за «подяку». В державі, яку знають, як Україна - а не раша. В державі, яка шанує та береже традиції, в якій не стоїть дилема якою мовою говорити з дітьми і якою правити Службу Божу. В державі, яка вміє себе боронити і де не дають довідок, що ти її не можеш захистити. Але таку державу ми маємо збудувати разом. 

За всі роки незалежності ми були учасниками змагань хто голосніше крикне «Слава Україні!», вдягне кращу вишиванку, зробить фото з політиком і буде втикатися в ящик в очікуванні безкоштовного чуда перед виборами. Чуда не сталось, хто не хоче працювати - далі втикає в ящик і кричить «Ганьба», а тим часом старший «брат» прийшов і поділив нашу хату. Сталось інше диво - ми змогли, дякуючи Богу, встояти перед ворогом. Відроди-лось з попелу військо, про нас більше дізнався світ і ворог почав нас боятись, а світ - поважати. Але цього - надзвичайно мало, щоб говорити, що небезпека минула. Єдиний спосіб відродити державу - це наша спільна тяжка праця. Рецепт достатку - молися і трудись. І не кричати, що все пропало. Порошенко сьогодні несе важкий хрест і я йому допоможу його нести. За п’ять років він не зганьбив країн і якщо москаль кричить, що він його найбільший ворог, то мій вибір - на користь діючого Президента, мого Президента з усіма його недоліками.

ПК.jpg

Павло Козенко: Підтримую Порошенка, бо він є одним з ініціаторів медичної реформи і гарантом її успішного впровадження. Завдяки проведенню якої 80%

трускавчан мають свого лікаря і, відповідно, звертаються до нього за медичною допомогою, яка надається безкоштовно. Про те, що це тільки початок, свідчить потужна фінансова підтримка урядом та Президентом медичної галузі, тому з липня цього року діагностика найбільш поширених захворювань стане безкоштовною, адже за неї також заплатить держава по принципу «гроші йдуть за пацієнтом». А з 2020 року гроші за пацієнтом йтимуть і при проведенні хірургічних операцій та іншого дороговартісного лікування. Безперечно, чинний Президент Порошенко є гарантом успішного просування медичної реформи в Україні, наближення якості послуг та доступності до європейських стандартів!

ГШ.jpgГалина Шиманська: Я буду голосувати за Президента Порошенка. Чому? Бо він Добрий Президент, з тих, про кого можна сказати, що людина на своєму місці. Підняв Україну з повної руїни. Відродив армію. Відіграв ключову роль у отриманні  Українською православною церквою Томосу, сформував дієздатну дипломатичну службу, яка поряд зі збройними силами ефективно і цілеспрямовано працює на нашу перемогу над московською ордою.

За президентства Порошенка я врешті чітко побачила, куди рухається моя держава: в НАТО і шляхом інтеграції з цивілізованим світом. Це те, чого я хочу, і, думаю, хочуть усі, хто почуває себе українцем. Із Порошенком ми продовжимо рухатися тим шляхом, який обрали. Це мій шлях. І тому я за нього!

ОК.jpgОксана Кіселичник: Ніколи не була зачарована ніяким політиком, тому й не була розчарована. Ніколи не вибирала менше зло, завжди вибирала майбутнє України. Чи є Петро Порошенко ідеальним кандидатом - ні, але ми не вибираємо собі ідеал, ми вибираємо Президента України, який повинен гідно відстоювати інтереси нашої країни, який, за потреби, повинен очолити наше військо, який повинен продовжити вже обраний вектор руху «Геть від Москви».

ПШ.jpgПетро Шумин: Спостерігаю, як сучасні отамани і гетьманчуки безоглядно розгорнули колотнечу за право посісти владний трон. Виголошують «солоденькі» обіцянки, демонструючи свій позірний «патріотизм».  А коли аналізуєш не на емоціях, а тверезим розумом, то бачиш, що в їхніх діях і словах відсутнє справжнє народолюбство. І мимоволі на думку приходять слова великого Каменяра «… наш голосний фразеологізм в більшості не щирий, бо ділами не попертий, патріотизм мусить уступити поважному, мовчазному народолюбству, що виявляє себе не словами, а працею».
Тоді ще більше переконуєшся, що потрібно голосувати за Порошенка. Він очолив державу у непростий, можна сказати критичний час і виявив себе за ці конкретною працею: розбудова армії, визнання і підтримка України міжнародною спільнотою, безвіз, відновлення ПЦУ, зміни до Конституції щодо прагнення України інтеграції з ЄС і НАТО. Маю надію, що як мужня людина він врахує всі помилки і продовжить курс на осягнення Україною стандартів життя і безпеки країн ЄС.

ІП.jpgІгор Паньків: Є кілька причин, чому я буду голосувати за Петра Порошенка. Насамперед, це шалений відрив від союзу з «братньою» Росією. До цього часу ні одному президенту не вдавалося цього зробити. Це і відновлення та зміцнення боєздатності нашої армії, яка була деморалізованою. Сьогодні ж наші військові за силою духу й боєздатності переважають російських найманців.
Оформлення безвізу – те, що мусолилося впродовж 10 років, а Порошенко зумів втілити. Надзвичайна подія історичного значення, про яку говоритимуть нащадки, це отримання Томосу для української православної церкви. Це реформування місцевого самоврядування і податкової системи – міста й територіальні громади отримали надходження до бюджетів, якими розпоряджаються на власний розсуд.

Важливим є також підняття рейтингу України у світовому масштабі! Якщо раніше нас ототожнювали з росіянами, то зараз до держави Україна світ відноситься з повагою і шаною. Нас хочуть бачити в НАТО – а це захист від російської агресії. Переконаний, що закон про мову, який нині розглядається у Верховній Раді, також є заслугою Порошенка, бо до цього часу президенти ходили манівцями. Вірю, що за його наступного терміну на нас чекатимуть ще більш важливі зміни.

ЯК.jpgЯрослав Карп'юк: Нам потрібно сильного лідера у країні, де треба дуже багато міняти. Зі слабими чи смішними рахуватися ніхто не буде. Ні всередині країні, ні в міжнародних стосунках.

ОКуц.jpgОльга Куц: Бачу позитивні зрушення в країні. За п’ять років багато чого розпочато, хоча, звісно, не все завершено. Так, реформи ще не дійшли до пересічного українця, не змінили на краще буденне життя. Але масштабні зрушення відбулися в державних інституціях, і це означає, що країна рухається в правильному напрямку: декомунізація, медична й освітня реформи, безвіз, позбавлення залежності від російської економіки, від російських соціальних мереж, фільмів та серіалів, телеканалів та книжок, відновлення боєздатності армії, створення НАБУ, НАЗК, САП..

Що стосується журналістики – ми отримали ефективні інструменти для контролю за владою. Електронні ресурси Прозорро, Юконтрол, Є-Data, е-декларування – це безпрецедентний доступ до інформації про державні витрати, а отже можливість моніторингу за фінансовими діями урядовців, для виявлення та розслідування фактів корупції. Ще ніколи журналістика не була такою потужною силою, здатною впливати на процеси у суспільстві.

Социальные комментарии Cackle