Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Чи стане Андрій Кульчинський вдруге амбасадором Трускавця?

Користувачі соцмереж висміюють голосування за переможців «Гордості Трускавця-2017»

 

Що не рік – то кпини та  глузування: саме таку реакцію викликає у трускавчан визначення номінантів та вручення відзнаки «Кришталевий лотос». Минулоріч переможцямизаходу стали не стільки потенційні  меценати та успішні підприємці міста, як в першу чергу чиновники Трускавця, які щедро обдарували один одного грамотами. До когорти амбасадорів тоді потрапили міський голова Андрій Кульчинський, депутат Олег Карпин, керівник міського туристично-інформаційного центру Олександр Боднар. 

Без сумніву, людей, які вартують відзнаки за свою працю на благо міста у Трускавці - чимало. Однак сама нагорода - сумнівної вартості, бо ж «судді хто»? ГО «Європейська інтеграція України», серед засновників якої люди з команди одіозного екс- мера, очільника місцевих регіоналів.

Цьогоріч скандал розгорівся уже на етапі  інтернет голосування. Однак, як з’ясували, користувачі соціальних мереж, цей процес є абсолютно необ’єктивним. «Щойно проголосував тричі з різних браузерів за Кульчинського)», - повідомив Андрій Пристай. - Можу 100 разів і так за кожну номінацію)».

00.jpg

А на сайті Трускавецької міської ради запевняли, що до цього процесу голосування можуть долучити мешканці Трускавця, обравши кандидатури, які запропонували члени громадської ради премії. Проте, за словами організаторів, остаточне рішення все ж ухвалить журі до якого ввійшли президія та експертний комітет.

Вікторія УТРИН

01.jpg02.jpg03.jpg
Социальные комментарии Cackle