08.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Через ігри пізнають історію! У музеї міста-курорту проводять нестандартну екскурсію для найменших відвідувачів

Через ігри пізнають історію! У музеї міста-курорту проводять нестандартну екскурсію для найменших відвідувачів

Через ігри та інтелектуальні завдання школярі початкових класів пізнають історію музейної справи та його ретро-експозиції. Саме така неординарна екскурсія цими днями відбулася у музеї міста-курорту Трускавця – учні перших класів СЗШ №3 вперше переступили поріг музею та долучилися до споглядання прекрасного. Однак, оскільки гостями музею були саме юні відвідувач, для них організували не типову ігрову екскурсію. Тобто подачу фактів та певних історичних даних школярам доносили не у сухій формі дат та  цифр, а  через ігри, ребуси, фото та інші інтелектуальні завдання. Лектором для учнів того дня виступила екскурсовод Марія Курищук.

Найперше дітям запропонували переглянути мультфільм «Корисні підказки. Музей», де у доступній формі було подано, як слід себе вести у музеях, що не можна тут робити та чого не слід торкатися, а також на що звертати увагу. Відтак школярів запросили помандрувати експозиційними залами музею, де через ігрову форму екскурсовод доносила до юних слухачів цікаві факти про легендарних особистостей курортного міста, його надбання, речі старожитності, корисні поклади тощо.

За пізнанням цікавого час у музеї для дітей сплив непомітно. Кожен із відвідувачів, без сумніву, виніс для себе багато пізнавальної формації про рідне місто та його історію. Як наголошує керівник музею міста-курорту Галина Коваль, такі ігрові екскурсії тепер чекатимуть на всіх юних відвідувачів їхнього закладу. Оскільки дуже важливо із юних років прищепити дітям любов до історії рідного краю, щоб в подальшому вони мали бажання вивчати та шанувати його минуле.

Наталя Зелена

м1.jpg

м4.jpg

Социальные комментарии Cackle