03.10.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Через аварію на магістральному водопроводі частина Трускавця без води

Через аварію на магістральному водопроводі частина Трускавця без води

Третій день поспіль аварійна бригада трускавецького водоканалу працює над ліквідацією пошкодження на магістральному водогоні, який пролягає через вул. Стуса. Роботи ведуться у першій половині дня. У цей час вода у мережу не подається на вулицях Стуса, Івасюка та Стебницькій. Однак, як повідомили у трускавецькому водоканалі, після обіду водопостачання відновлюється, аби мешканці не надто відчували незручності через проведення ремонтних робіт.

Натомість на офіційному сайті міської ради жодної інформації про аварію та терміни виконання робіт. Тож трускавчани змушені губитися у здогадках, що викликає обурення та нарікання на бездіяльність влади.

У водоканалі ж запевнили, що планують остаточно ліквідувати аварію сьогодні до кінця робочого дня. Подача води буде відновлене після 18.00 год. А тим часом витоки води на вул. Стуса заливають тротуари та прибудинкові території.

Нагадаємо, що місяць тому директор трускавецького водоканалу Віктор Марченко на оперативній нараді у мерії повідомив, що очолюване ним підприємство не спроможне швидко і якісно ліквідовувати аварії на водогонах міста. Пан Марченко пояснив це браком працівників, поскаржившись, що чимало технічного персоналу звільнилося впродовж останніх півроку. Очевидно, що людей не влаштовували низькі зарплати та безперспективність підприємства, яке має мільйонні борги. Як результат – в аварійній службі працює лише 7 осіб і тому реагувати швидко на повідомлення мешканців про аварії водоканал немає можливості.

Віктор Марченко висловив сподівання, що мешканці з розумінням ставитимуться до таких незручностей. За його словами, такою ж плачевною є ситуація і з ливневими колодязями – у підприємства не вистачає працівників, які б займалися їх очисткою.

Вікторія УТРИН

вода1.jpg

вода2.jpg

вода3.jpg

Социальные комментарии Cackle