12.11.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Часу – обмаль, роботи тривають! У Трускавці цього року капітально відремонтують три вулиці

Часу – обмаль, роботи тривають! У Трускавці цього року капітально відремонтують три вулиці

У курортному місті триває ремонт доріг. Як повідомив начальник Управління житлово-комунального господарства та будівництва Сергій Максимич, інтенсивні роботи тривають на вулиці Грушевського. Там, за словами пана Максимича, замінюють водопровідні мережі, відтак частково з однієї сторони оновлять тротуарне покриття. Сума передбачена на ці роботи становить 2,5 млн. грн, кошти виділені з міського бюджету. Як наголосив чиновник – є сподівання, що до кінця цього року таки вдасться переключити на нові мережі на вулиці та частково провести її ремонт. Відтак роботи будуть продовжені у 2020 році, тоді планують замінити газові мережі. Сукупна вартість робіт на 3 роки на вулиці Грушевського становить 9 млн.грн.

Оновиться та видозміниться й вулиця Скоропадського. На ній шляхоремонтники мають намір замінити дорожнє покриття і тротуари. За наявності хорошої погоди – роботи на Скоропадського стартуватимуть ще цьогоріч і продовжать їх у наступному році. На ремонт вулиці із обласного бюджету виділено 568 тис грн. та з міського – 560 тис грн.

Третя у списку запланованих робіт та змін вулиця Помірецька, розповідає керівник Управління житлово-комунального господарства та будівництва. За його словами – на цій вулиці намічено постелити нове дорожнє покриття, зробити тротуари та замінити каналізацію й мережі. Такий комплекс робіт потребує часу, тож за прогнозами пана Максимича в кінці цього року стартуватимуть роботи по заміні комунікацій. Відтак у 2020 році - продовжать заплановане. Загальна вартість робіт на цій вулиці – 2,5 млн грн. 

дорога2.jpg

Нагадаємо, що бюджет розвитку Трускавця за останні роки зріс вдесятеро. Як повідомив начальник фінансового управління Микола Федоричак, з початку 2016 року ця сума сягнула 150 млн гривень. Саме стільки за цей період було освоєно на ремонти будинків, шкіл, садочків, вулиць Трускавця. Такий потужний фінансовий ресурс для вирішення нагальний проблем місто отримало завдяки процесу децентралізації.

 
Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle