08.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Час спливає – два місяці має відділ освіти Трускавця на освоєння субвенційного мільйону

Час спливає – два місяці має відділ освіти Трускавця на освоєння субвенційного мільйону

Трускавецький відділ освіти ще не освоїв понад 1 млн грн субвенції з обласного бюджету. Про це повідомив на щотижневій апаратній нараді у Трускавецькій міській раді керівник відділу Орест Лобик. За словами головного освітянина міста, кошти таки планують і хочуть освоїти до кінця року, в протилежному випадку вони повернуться в область.

- З цієї суми 251 тис грн ми хочемо скерувати на центр інклюзивної освіти, а саме на його технічне забезпечення - закупівлю меблів та дидактичні матеріали, - розповів пан Лобик. За змінами в освіті – діти із вадами певного розвитку чи інвалідністю мають спільно навчатися в класах із здоровими дітками. Щоб легше засвоїти навчальний матеріал таким дітям на уроках мають допомагати педагоги інклюзивного центру.

Що стосується іншої частини коштів із субвенції, а це понад 900 тис грн, то за словами Ореста Лобика, ці фінанси планують скерувати на покращення матеріально-технічного стану СЗШ№2-гімназія. Однак відділу освіти слід активніше рухатися в цьому питанні – оскільки не освоєні до кінця 2018 р. субвенційні кошти повернуться назад в область.

Ірина Романова

Социальные комментарии Cackle