07.07.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Бюджет Трускавця за підсумками квітня-червня не отримає майже 30 млн грн запланованих надходжень

Бюджет Трускавця за підсумками квітня-червня не отримає майже 30 млн грн запланованих надходжень

Загальний обсяг доходів бюджету Трускавця буде зменшено на 29,75 млн грн. Така цифра зазначена у проєкті рішення «Про внесення змін до показників бюджету міста Трускавця на 2020 рік».

Через карантин міська скарбничка не отримала значної частини надходжень. Відповідно будуть зменшені і видатки – розпорядники коштів не отримають запланованого фінансування на здійснення будівництва, реконструкції об'єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури у місті.

Нагадаємо, що прогнозовані на початку року доходи до бюджету Трускавця становили 234,9 млн грн, в тому числі до загального фонду - 226,4 млн грн. Основним бюджетоутворюючим чинниками є податок на доходи фізичних осіб, якого планувалося отримати 102,3 млн грн, податок на нерухоме майно - 14,7 млн грн, єдиний податок – 26 млн грн. Місцевих податків і зборів мало б надійти 76,8 млн грн

Якщо говорити про видаткову частину бюджету, то на утримання органів управління у цьогорічному бюджеті заплановано 31,4 млн грн, що на 2,2 млн грн більше, ніж торік. З цієї суми на заробітну плату трускавецьких посадовців витратять 28,5 млн грн. Фінансування освіти - 99,5 млн грн, з яких на зарплату - 82,5 млн грн, на енергоносії - 10 млн грн, на харчування - 3,7 млн грн.

За інформацією начальника фінансового управління Миколи Федоричака, у структурі видатків бюджету Трускавця-2020 – 74,2% припадає на виплату зарплат та енергоносіїв.

Ольга КУЦ


Социальные комментарии Cackle