07.12.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Бюджет-2019 Трускавця: 70% загального фонду складуть видатки на зарплату бюджетникам, енергоносії та соціальну сферу

Бюджет-2019 Трускавця: 70% загального фонду складуть видатки на зарплату бюджетникам, енергоносії та соціальну сферу

Керівник фінансового управління Микола Федоричак на засіданні виконавчого комітету Трускавецької міської ради представив головний фінансовий документ міста на 2019 рік – бюджет Трускавця. Затвердження бюджету міста має відбутися на найближчому сесійному засіданні, яке заплановане на 13 грудня.

За  озвученими цифрами,  головний фінансовий документ оздоровниці виглядатиме так – дохідна частина передбачається в розмірі 296 млн 716 тис грн, в тому числі доходи загального фонду  – 287 млн 387 тис грн. Доходи спеціального фонду бюджету планують у розмірі 9 млн 329тис грн.

Основним податком, що наповнює бюджет, залишається податок з доходів фізичних осіб, обсяг якого пропонують ухвалити в сумі 88 млн 300 тис грн. Сумарно місцеві податки і збори будуть становити у наступному році 80 млн 12 тис грн. Основним джерелом наповнення місцевих податків і зборів є плата за землю, – наголосив керівник фінансового управління. Планується затвердити її у сумі 1 млн 500 тис грн. Що стосується податку на нерухоме майно, то його планують наступного року збільшити на 2 млн 997 тис грн, туристичний збір має скласти 3 млн 500 тис грн.

Освітня субвенція становитиме 25 млн грн, а медична змениується у порівнянні з нинішнім роком на 4 млн грн і складе – 21 млн грн.

Якщо говорити про структури видатків, то більша частина фінансування з загального фонду бюджету витрачатиметься на заробітну плату – майже 109 млн грн,  (ріст у порівнянні з цим роком – 14, 2 млн грн), на енергоносії - 13,7 млн грн, на соціальний захист – 61, 3 млн грн. Сумарно ці видатки становитимуть 70, 8 % від загального фонду бюджету, - підсумував Микода Федоричак.

На капітальний ремонт вулиць Трускавця планується 5,1 млн грн, з яких 400 тис грн на початок робіт на вул. Стефаника до новозбудованого пам’ятника Ісусові Христу на вул. Лесі Українки, 49. Ремонтуватимуться також вулиці Стебницька, Помірецька, Грушевського, Скоропадського.

Крім цього вперше наступного року Трускавець матиме реверсну дотацію, тобто з бюджету міста вилучать 1, 298 млн грн, взявши до уваги розрахунок індексу податку спроможності міста.

Ірина Романова

Социальные комментарии Cackle