12.04.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Будуть із новою стелею та освітленням –у ДЮСК «Спортовець» стартують ремонті роботи

Будуть із  новою стелею та освітленням –у  ДЮСК «Спортовець»  стартують  ремонті роботи

У приміщенні плавального басейну ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» в розпалі ремонтні роботи по заміні стелі та освітлення. За інформацією Ореста Лобика, завідуючого відділу освіти ТМР, востаннє аналогічний ремонт тут проходив лише 10 років тому. Також у планах - ремонт частини вентиляційних шахт в басейні. Скільки триватимуть ремонтні роботи – прогнозувати у відділі освіти не беруться, запевняють: зацікавлені, щоб він відбувся якнайшвидше за 3-4 тижні.

- Наразі над басейном демонтовують стару стелю, досліджують вентиляційні шахти і спеціалісти мають дати свою оцінку стану стелі і шахт вентиляції. Відтак будемо шукати спеціалістів для проведення усіх необхідних ремонтних робіт, - наголошує пан Лобик.

Усі ремонтні роботи в спортивному басейні проведуть за спецкошти ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ», які заклад зумів акумулювати завдяки веденню господарської діяльності. Окрім цього передбчавено і фінансування з міського бюджету – про те в якому розмірі, ще не відомо.

У результаті усіх ремонтних робіт у басейні має постати нова натяжна стеля та економне LED-освітлення. На час ведення ремонтних робіт басейн «Спортовця» не працює, до послуг відвідувачів – мала чаша басейну.


Наталя Зелена 

Довідка «Джерел Трускавця». На капітальний ремонт ДЮСК «Спортовець», який тривав продовж всієї каденції Лева Грицака у 2004-2010 рр, освоїли 10 млн гривень бюджетних коштів! Сума на той час - просто астрономічна! Спочатку вартість робіт становила 4 млн 295 тис грн, проектну кошторисну документацію у 2004 році розробив ДП «Містопроект». Однак з’ясувалося, що державний інститут не врахував трускавецької специфіки освоєння коштів – їх виявилося замало. І у 2008 році було розроблено додатковий кошторис, який перевищив 10 млн грн. Замовником робіт і розпорядником коштів був відділ освіти, очолюваний Орестом Лобиком. Якщо перерахувати згадану вище суму у валютному еквіваленті, актуальному на той час, то вона становитиме понад 1,5 млн доларів! Вражає, чи не так! І сьогодні басейн знову потребує ремонтних робіт?

*фото із сайту ТМР

Социальные комментарии Cackle