03.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Будинок-невидимка, або Як на порожнє місце оформити право власності

Будинок-невидимка, або Як на порожнє місце оформити право власності

На цьому знаються засновники створеної три місяці тому фірми «Нові технології Девелопмент». У серпні це підприємство зареєструвало у Мостиському районі право власності на будівлю, що у Трускавці на вул. С. Бандери, 31. Насправді об’єкту не існує – журналісти «Джерел Трускавця» віднайшли лише залишки будівельного непотребу за вказаною адресою неподалік приміщення, що належить «Лемар-Євросервісу». У відповідь на прохання прокоментувати такі дії директор підприємства Віталій Дудзяк, який у спростуванні на розслідування нашого ресурсу скаржився, що у нього не відібрали коментар, говорити відмовився. Мовляв у темі – юрист…

Зрозуміло, що пан Віталій є підставною особою. А ініціатор нахабного рейдерства, у результаті якого у фірми з’явилася підстава для позаконкурсного отримання земельної ділянки - депутат міськради від «Свободи» Юрій Наконечний. Пан депутат обіймає посаду директора з фінансово-економічних питань у «БК «Будівельні технології XXI століття». Співзасновником цього підприємства, як і новоствореного «Нові технології Девелопмент», є одна й та ж особа - Марина Прихідько. Окрім неї співзасновником ТзОВ «БК «Будівельні технології XXI століття» є фірма, де директором рідний брат Юрія Наконечного – Володимир.

Докладніше про рейдерське захоплення землі у Трускавці читайте у статті.

Що обурює, рейдери продовжують вести себе вкрай нахабно – не маючи наразі документів, які б засвідчували володіння земельною ділянкою, обгороджують її парканом. Факт цих протиправних дій учора зафіксували представники поліції.


Социальные комментарии Cackle