19.08.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Будівництво об'їзної дороги Трускавця розпочнеться у найближчі дні

Будівництво об'їзної дороги Трускавця розпочнеться у найближчі дні

Про це повідомив керівник Служби автомобільних доріг Львівської області Олег Береза на своїй сторінці у Фейсбук, поінформувавши, що ДАБІ надала дозвіл на початок робіт.

Нагадаємо, що переможцем тендеру, оголошеного у червні, обрано ТзОВ «Автомагістраль-Південь», яке належить одеситам Олегу Наливанному і Валерію Короткову. Фірму контролює бізнесмен Олександр Бойко. Нині компанія є засновником Національної асоціації дорожників України, яка і об’єднала кілька найбільших підрядників Укравтодору.

Як стверджує медіаресурс Наші гроші», «Автомагістраль-Південь» фігурує у десятках кримінальних проваджень про відкати 10-15% укравтодорівцям, про завищення цін будматеріалів і «ліві» акти виконаних робіт по найбільшим трасам України, про використання конвертів і «фіктарів».

Зазначимо, що загальний кошторис об’їзної дороги до Трускавця становить майже 240 млн гривень. До кінця цього року, за словами керівник Служби автомобільних доріг Львівської області Олега Берези, планують виконати основні будівельні роботи.

Нову дорогу протяжністю 3,8 км прокладуть від перехрестя між Модричами і Сільцем в об'їзд Трускавця і з'єднають з існуючою дорогою на Борислав в районі трускавецького озера.

карта.jpg

Однак на думку фахівців, які багато років досліджують проблеми карстонебезпечних зон, об’їзний шлях є більш небезпечним, ніж існуючий. Керівник наукового центру ТзОВ «Інститут «Гірхімпром» Анатолій Гайдін стверджує, що проєкт нової дороги до міста-курорту складений з порушенням будівельних норм.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle