03.08.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Брудна і дорога! Трускавчани не перестають скаржитися на незадовільну якість води у місті

Брудна і дорога! Трускавчани не перестають скаржитися на незадовільну якість води у місті

Мешканці курорту вже не вперше намагаються донести до влади проблему, яка не вирішується роками – вода в оселях трускавчан подається невідповідної якості: брудна та каламутна на вигляд, з неприємним запахом. Людей обурює і той факт, що за таке «добро» доводиться платити чималі кошти.

Чергову хвилю гнівних коментарів виклика пост трускавчанина Петра Гринішака, який оприлюднивши фотогоафії склянки з бурого кольору рідиною, звернувся до міського голови Трускавця із реплікою: «За що платимо грошики пане Кульчинський???!».

Запитання виявилося риторичним - трускавецький мер, як бачимо, не готовий відповідати за свою злочинну бездіяльність.

Натомість відгукнулися городяни – люди повідомили, що таке ж болото тече з кранів на вул. М. Заньковецької, Стебницькій, Івасюка, Стуса.

к.jpg

Трускавчани вже й не сподіваються, що нинішні очільники міста вплинуть на ситуацію. Бо мерія не реагує на скарги, а міський голова пан Кульчинський, складається враження, живе у паралельній реальності, бо стверджує, що вода чиста, а міський водоканал-боржник успішно функціонує!

к1.jpg

Нагадаємо, що Андрій Кульчинський обіцяв виборцям «Питну воду одразу із крану!». У програмі «Трускавець – 2020» задекларовано: цілодобове забезпечення якісною питною водою, встановлення сучасних міських систем очистки води, гарантований контроль якості води. Жоден із цих пунктів очільник міста не втілив у життя. За період каденції Андрія Кульчинського вартість послуг на воду для трускавчан зростала сім разів.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle