17.09.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Братимуть приклад з кращих! Трускавецькі учні матимуть Олімпійський урок із зірками спорту

Братимуть приклад з кращих! Трускавецькі учні матимуть Олімпійський урок із зірками спорту

У Трускавці 20 вересня стартує непересічне спортивне дійство - Олімпійський урок із зірками великого спорту. Другий рік поспіль його проводять за ініціативи Національного Олімпійського Комітету України, представництва НОКУ у Львівській області та Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України». Сама ж ідея належить Дмитру Мицаку, члену НОК України, спортсмену-олімпійцю.  Мета проекту доволі глобальна - сформувати в учнів навички і культуру здорового способу життя; вміння і прагнення досягати своєї мети в будь-якій сфері діяльності; залучення їх до активного, а головне здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом; підготовка здорових, мотивованих, освічених і фізично міцних громадян нашої країни.

Як розповів Роман Коваль, завідувач відділу у справах сім'ї молоді та спорту ТМР, 20 вересня трускавецькі учні 5-7 класів матимуть Олімпійський урок на центральній площі оздоровниці – Майдані Незалежності. Стартує він о 14.00.

- Цей урок включатиме в себе зустріч юних трускавчан із відомим спортсменом олімпійцем, ім’я якого поки що не розголошуємо. Спортсмен розповість про шлях свого успіху, тренування і досягнення у великому спорті, відтак будуть показові тренування. Кульмінацією дійства стануть естафети і змагання серед учнів з різних видів спорту, - озвучує сценарій уроку пан Коваль.

Окрім естафет та змагань на учнів чекатимуть спортивні майстер-класи із волейболу та баскетболу. Крапку у спортивному  дійстві  ставитимуть  нагородженням кращих учасників естафет. Призери отримають абонементи на крісельні витяги гірськолижного комплексу «Буковиця». Опісля публічного Олімпійського уроку – школярі, які матимуть таке бажання, напишуть твір на олімпійську тематику. Твори слід надсилати до Національного олімпійського комітету України, де компетентне журі визначить кращі роботи та оголосить переможців. За словам завідувача міського відділу у справах сім'ї молоді та спорту, аналогічні Олімпійські уроки пройдуть і в інших містах нашого регіону.

Наталя Зелена 

Социальные комментарии Cackle