08.10.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Безхатько Рекс, який виборов приз глядацьких симпатій на виставці тварин, шукає дім й люблячих господарів

 Безхатько Рекс, який виборов приз глядацьких симпатій на виставці тварин, шукає дім й люблячих господарів

Безхатченко Рекс із Трускавця прославив курортне місто на виставці безпородистих собак «Промінчик Надії». Захід цими днями проходив у Стебнику і був присвячений Всесвітньому дню захисту тварин. Організатором  нетипової події виступила ДМГО «Товаристо захисту тварин», зокрема Наталія Петрицин. До участі у виставці зголосилися кілька десятків учасників із своїми чотирилапими улюбленцями із Трускавця, Стрия, Стебника та інших населених пунктів.

рекс1.jpg
 
За умовами заходу - учасниками виставки могли бути собаки, які нині перебувають на утриманні громадських організацій із захисту тварин, у собачих притулках, або ж ті чотирилапі, які були безхатьками і знайшли нових господарів. Трускавець на виставці представляв песик на кличку Рекс, який нині мешкає на базі стерилізаційного пункту ГО «Мокрий ніс». Як розповідає колишній волонтер, а нині обліковець пункту  Марія  Волощук – за умовами виставки собаки мали здійснити так званий марш, відтак присутнім розповідали історію, як тварина потрапила в притулок чи до нових господарів, демонстрували фото песика тощо.

За підсумками конкурсу присуджували місця та призи. Трускавецький Рекс виборов приз глядацьких симпатій та зірвав бурхливі овації глядачів.  Як винагороду за свої старання чотирилапому вручили грамоту, кісточку і м’ячик для розваг. За словами пані Марії, Рексу - приблизно 2 роки. В лютому волонтери ГО «Мокрий ніс» знайшли  його, згодом взяли на територію притулку ГО «Мокрий ніс». Марія Волощук запевняє – тварина дуже чуйна, йде активно на контакт, виконує команди. Єдине чого не вистачає Рексу – домашнього затишку та господаря, який б ним опікувався. Тож у ГО «Мокрий ніс» вірять: після успіху у виставці тварин Рекс обов’язково припаде до душі  чуйним людям, які захочуть стати для нього новими господарями. 

- Рекс - собака-компаньйон, тварина кастрована, вакцинована, має ветпаспорт. Будемо раді, якщо знайдуться люди, які візьмуть його у свій дім. А прикладом того, що небайдужі люди таки є – є історія нашого ще одного песика – дівчинки Нюри. На виставку собак Нюра приїхала до Стебника зі Львова. Нюру із сестричкою наші волонтери свого часу знайшли на смітниках біля «Бескиду» у Трускавці. ЇЇ сестричка не вижила, а от Нюра після двох невдалих спроб таки знайшла щирих і хороших господарів, з якими зараз мешкає у Львові. На виставку тварин Нюра прибула на показові виступи. Виглядає чудово, - радіє за колишню підопічну Марія Волощук .

Загалом на базі ГО «Мокрий ніс» наразі перебуває 9 собак, кожен з яких  чекає свого  господаря, ще  двоє чотирилапих перебувають на перетримці за межами притулку. Тож якщо мрієте про  вірного друга – час його знайти! 

Більше інформації про чотирилапих на сторінці ГО «Мокрий ніс».

Наталя Зелена

рекс3.jpg

Социальные комментарии Cackle