13.06.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Без бою не здамся: керівник «Трускавцьтепло» забув про залякування – вирішив «наїжджати»

Без бою не здамся: керівник «Трускавцьтепло» забув про залякування – вирішив «наїжджати»

Директор комунального підприємства «Трускавець тепло» Руслан Крамар впадає у крайнощі і на загальний осуд виставляє себе посміховищем. Керівник не може пережити одного з останніх рішень сесії Трускавецької міської ради, яким ухвалено передати автономні котельні підприємства на баланс відділу освіти, культури та міської лікарні.

Погрози та нелогічні вчинки, до яких вдається Руслан Крамар, дискримінують його поведінку як держслужбовця. Ще напередодні сесії керівник «Трускавецьтепло» сипав залякуваннями: «Якщо заберете котельні – колектив розпочне голодування!». Що й казати – маніпулювати на людських почуттях та погрожувати пан Крамар вміє майстерно. Відтак Руслан Крамар жахав присутніх на засіданні депутатів апокаліптичними картинами колапсу у дитсадках та школах, які замерзатимуть взимку, якщо автономні котельні не обслуговуватиме очолюване ним підприємство.

Та на цьому витівки чиновника не завершилися – 12 червня по обіді пан Крамар перевершив сам себе. Член виконавчого комітету викликав на територію міської лікарні дві машини із полісменами. Увірвавшись в двір лікарняного містечка, такий кортеж добряче налякав перехожих і пацієнтів медзакладу, які не могли збагнути, через що приїхало стільки правоохоронців. Однак, як з’ясувалося згодом, за гостросюжетним блокбастером із викликом стражів порядку стояла розбурхана фантазія пана Крамара. Виявляється, що директор комунального підприємства написав заяву в поліцію стосовно факту заміни замка на дверях автономної котельні медзакладу і просив знайти невідомих, які вчинили такі протиправні дії. Очевидно одне, пан директор ніяк не може змиритися, що міські котельні найближчим часом вже не будуть власністю структури, якою він наразі керує. А, отже, прибутки комунального підприємства впадуть в рази!

Як вдалося з’ясувати в керівника лікарні Трускавця Ігоря Стасика, замки на дверях котельні поміняли майстри медзакладу,  бо стара колодка просто напросто зламалася. Очевидно, що цей факт став відомий пану Крамару, який не придумав нічого оригінальнішого, як викликати поліцію. Виглядає, що здавати без бою міські котельні пан Крамар не збирається. Тож далі буде!

Вікторія Утрин

Социальные комментарии Cackle