02.09.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Басейн трускавецького «Спортовця» відсьогодні відновив роботу в умовах адаптивного карантину

Басейн трускавецького «Спортовця» відсьогодні відновив роботу в умовах адаптивного карантину

Дирекція дитячо-юнацького клубу «Спортовець» повідомила, що з 2 вересня відновив діяльність плавальний басейн і відвідувачі зможуть відновити заняття.

Заняття будуть проводитися в умовах адаптивного карантину відповідно до зазначених вимог: 

- Обов’язкове вимірювання температури при заході у приміщення ДЮСК через проходження безконтактного температурного скринінгу.

- Особи, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С, або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до виконання службових обов’язків чи відвідування закладу.

- Дезінфікувати руки дезінфікуючими спиртовмісними засобами (антисептики більше 60% спирту) при вході та виході із закладу. 

- Дезінфекція поверхонь проводиться не рідше, ніж кожні 2 години та відразу після закінчення занять.

- Вологе прибирання проводиться з використанням миючих та дезінфекційних засобів не рідше, ніж кожні 2 години та після закінчення робочого дня/зміни;

- Провітрювання/кондиціонування приміщень проводиться протягом не менше 15 хвилин перед відкриттям та кожні дві години протягом дня.

- Працівники закладу повинні бути одягнені в медичну маску або распіратор. Після кожного зняття засобів індивідуального захисту та одяганням чистої маски ( распіратора ), працівник повинен ретельно помити руки з милом, або обробити антисептичним засобом.

- Працівники закладу повинні регулярно мити руки з рідким милом або обробляти їх спиртовмісними антисептиками не рідше ніж раз на 2 години, та після відвідування громадських місць, використання туалету, прибирання, обслуговування тощо

- У зонах проведення занять проводити періодичну обробку рук антисептиками. Використані засоби індивідуального захисту утилізувувати у спеціальні контейнери.

- Усім відвідувачам необхідно дотриматись особистої гігієни, регулярно дезінфекувати руки та спортивний інвентар після використання.

- Кількість вихованців у закладі повинна враховувати та недопускати потенційного скупчення в зонах роздягалень і адміністративних зонах однієї особи на 5 квадратних метрів площі. 

- Кількість вихованців одночасного перебуванні у закладі становить не більше 10 осіб у групі.

- Кількість вихованців одночасного перебуванні  на одній доріжці під час занять у великій ванні плавального басейну становить не більше 3 осіб. 

- Проведення групових занятть у малій ванні плавального басейну дозволено за умови фізичного дистанціювання не менш ніж 2 метри між учасниками починаючи з другого року навчання у ДЮСК.

- Обмежуються використання роздягалень на рівні не більше 50 %.

- Кількість учасників спортивних заходів ( тренування, змагання ) не повинна перевищувати 50 чоловік.

- Надання послуг спортивно-оздоровчого комплексу відвідувачам для групових занять здійснюється за попереднім записом (тел. 6-66-15).

- Дотримуватися дистанції не менше 1,5 метрів при спілкуванні між відвідувачами та між персоналом ДЮСК.

- Використовувати індивідуальні ємності для пиття та обробляти дезінфекційними засобами такі ємності. Не передавати такі ємності іншим особам.

- Користуватися лише своїм одягом, обладнанням, рушниками і т.п.

- Уникати дотиків брудними руками обличчя – очей, носа та рота.

- При проведенні занять у приміщеннях спортивно-оздоровчого комплексу закладу неухильно здійснювати належні протиепідемічні заходи ( регулярне провітрювання, дотримання маскового режиму, дезінфекцію, тощо).

Послуги плавального басейну для занять в абонементних групах надаються згідно з попереднім записом (тел. 5-26-86)  за таким графіком: 

У будні –з 19.00 до 20.00 год.

У суботу – з 15.30 до 16.30 год, з 16.30 до 17.30 год.

У неділю – з 13 до 14 год,та з 14.00 до 15.00 год.

Час перебування у воді 45 хв.

Социальные комментарии Cackle