09.07.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Багнюка з крану! У Трускавці тече каламутна та із своєрідним запахом вода

Багнюка з крану! У Трускавці тече каламутна та із своєрідним запахом вода

Не вода, а болото! Мешканці курортного міста шоковані та б’ють на сполох – із їхніх кранів тече брудна та з неприємним запахом рідина. Усе скидається на те, що каламутну воду у мережі міста подають із питного озера. Однак за відсутності належних фільтрів та дощової погоди у ці дні – вода в питному озері не найкращої якості. Те як виглядає трускавецька вода з крану у соціальну мережу Фейсбук розмістив один із місцевих мешканців пан Дмитро. Чоловік для порівняння виставив світлини із двома бутлями води – в одній вода із джерела в іншій із крану. Побачене вражає: вода мутна та сірувато-коричнева на колір. Благо, що запах фотографії не передають. Під своїм постом чоловік  звертається до владців міста та запитує – невже у літній період в Трускавці вирішили зробити антисанітарію та вкласти, як дорослих так і дітей на лікарняні ліжка. «Нас вирішили отруїти цим багном з "питного" озера, в якому кожного дня плавають люди з своїми домашніми тваринами! 

Хто і коли за цей безлад буде відповідати??? А чи попередили нас про те, що в кранах буде протікати?», - резюмує трускавчанин. 

дв.jpg

Обурення пана Дмитра якістю води із крану розділяють і інші містяни. Люди солідарні у тому, що тільки за останній рік ціна на водопостачання в місті зростала не менше 5 разів. Натомість якість послуг та й самої води бажає значно кращого. В місті, що не день то відбуваються прориви мереж, як наслідок трускавчани потерпають без води, поки латають старі труби. Та і це ще не все - подача води з питного озера не викликає довіри мешканців, щоб її пити – тож трускавчанам не залишається нічого іншого, як купувати воду  для пиття. Виходить, що платять за воду люди двічі. 

комент.jpg

На фоні неякісної води загрозу для міста несе і інший кричущий факт - з недавнього часу роботу Трускавецького водоканалу заблоковано,  точніше  на його майно та рахунки накладено арешт. Таку новину днями повідомив директор КП «Дрогобич водоканал» Роман Шагала. За словами посадовця, арешт майна трускавецького водоканалу - прямий наслідок того, що підприємство не думає погашати борги, які наростило за останні роки. Загальна сума боргу трускавецького підприємства перед дрогобицьким сягає 12 млн 300 тис грн. Це без врахування пені та штрафних санкцій. Переговори за круглими столами, за словами пана Шагали, як з керівництвом міста курорту та й самого водоканалу– жодних результатів у зменшенні суми боргу не дали. Тож ситуація  виглядає більш ніж критично та неприємна тим, щоб через нерозумну політику чиновників та власників водоканалу Трускавця не постраждало в розпал туристичного сезону 25 тисячне населення курортне місто.

Ірина Романова 


Социальные комментарии Cackle