14.08.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

АМКУ дозволив продаж понад 50% найбільшого власника санаторіїв Трускавця

Новим власником ПрАТ «Трускавецькурорт» стане офшорна компанія

213.jpg

У структуру ПрАТ «Трускавецькурорт» входять санаторії «Весна», «Кристал», «Алмаз», «Янтар», «Рубін», «Берізка» в Трускавці

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Хантер"» придбати понад 50% в статутному капіталі оператора санаторно-курортного комплексу ПрАТ «Трускавецькурорт». Про це йдеться у рішенні АМКУ від 7 серпня.

Згідно з даними інформаційного сервісу YouControl, власником ПАТ «ЗНВКІФ «Хантер» зі статутним фондом в 600 млн грн вказана кіпрська компанія Kotryna Holding Ltd.

Зазначимо, що ПАТ «ЗНВКІФ «Хантер» у 2016 році проходила у справі про ухилення від сплати податків. Акціонерне товариство разом із іншими інвестиційними фондами організував схему по виведенню грошових коштів з рахунків юридичних осіб, використовуючи центри з мінімізації податкових зобов’язань які об’єднують в собі ряд підприємств з ознаками фіктивності та не сплатили до бюджету податків на суму 6,6 млн. грн.

У структуру ПрАТ «Трускавецькурорт» входять санаторії «Весна», «Кристал», «Алмаз», «Берізка»,«Янтар», «Рубін», водолікарня, обидва міські бювети, палац культури «Мир» та інші об'єкти. Частину санаторіїв «Трускавецькурорт» передав в оренду іншим комерційним структурам, а ще два санаторії («Янтар» і «Рубін») стоять закритими з 2015 року. Закриття санаторіїв керівництво ПрАТ «Трускавецькурорт» пояснює відсутністю відпочивальників і комерційною недоцільністю їхньої експлуатації.

«Трускавецькурорт» володіє спеціальними дозволами на видобуток мінеральних вод і двома бюветами у місті, один з яких закрився минулого року через аварійний стан. Компанія отримала спеціальний дозвіл на користування родовищем «Нафтусі» в 1999 році, а в жовтні 2015 го термін дії спеціального дозволу було продовжено до 2035 року.https://zaxid.net/news/


Социальные комментарии Cackle