11.09.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Активних союзянок України нагородили відзнаками Верховної Ради. Трускавчанка Галина Шиманська - серед кращих!

Активних союзянок України нагородили відзнаками Верховної Ради. Трускавчанка Галина Шиманська - серед кращих!

Сесія Львівської обласної ради, яка стартувала днями, розпочала свою роботу із приємної місії: вручення державних нагород представницям «Союзу Українок». Отримали їх кращі із кращих – Ористлава Сидорчук, Алла  Швець та Галина Шиманська. Під оплески присутніх їм  вручили нагрудні значки та почесні грамоти Верховної Ради, підписані ще Андрієм Парубієм, за вагомий особистий внесок у розвиток жіночого руху України, свідому просвітницьку та громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю на благо українського поступу.

14.jpg

Напрочуд приємно, що серед когорти кращих жінок Львівщини є трускавчанка Галина Шиманська. Пані Галина є багаторічним заступником голови Трускавецької міської організації «Союз Українок», окрім цього кілька років поспіль очолює і місцевий осередок «Просвіти». У рідному місті та поза його межами Галина Шиманська відома як активна громадська діячка, волонтерка, небайдужа до долі країни жінка та мати. Галина Шиманська була у перших рядах Революції Гідності, постійно веде активну просвітницьку діяльність в місті та закликає молодь плекати рідні традиції, пропагує культурні цінності та вболіває за долю української державності.

12.jpg

Що стосується двох інших номінанток відзнак Верховної Ради, то Ористлава Сидорчук є референтом Всеукраїнської ГО «Союз Українок» зі зв’язків із органами державної влади та релігією, кандидатом наук з державного управління, доцентом. Алла Швець – референтом «Союзу Українок» з питань науки, доктор філологічних наук, старшим науковим співробітником.

15.jpg

Нагадаємо, що головою ВГО «Союз Українок» є трускавчнка Ореслава Хомик, яка була присутня на церемонії вручення відзнак у Львівській обласній раді.

 

Наталя Зелена 
фото з facebook сторінки Ористлави Сидорчук
Социальные комментарии Cackle