22.04.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Прокуратура оскаржила рішення виконкому про присвоєння адреси й право власності на вул. Бандери, 31а у Трускавці

Прокуратура оскаржила рішення виконкому про присвоєння адреси й право власності на вул. Бандери, 31а у Трускавці

Львівський окружний адміністративний суд 26 березня прийняв до розгляду позовну заяву керівника Дрогобицької місцевої прокуратури до виконавчого комітету Трускавецької міської ради про визнання протиправним і скасування рішення та відкриття провадження у справі.

Підставою звернення позивача до суду є незгода із правомірністю та обґрунтованістю рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради № 260 від 06.12.2018 «Про присвоєння адреси об`єктам нерухомості по вул. С. Бандери».

До участі у справі суд залучатиме третю особу - товариство з обмеженою відповідальністю «Нові технології девелопмент».

Це підприємство є відповідачем у ще одному позові Дрогобицької місцевої прокуратури, який розглядатиме Господарський суд Львівської області. Прокуратура просить скасувати рішення державного реєстратора про державну реєстрацію прав та їх обтяжень. Першим відповідачем у цій справі є державний реєстратор Чернівської сільської ради Мостиського району Львівської області Марія Поліщак.

Нагадаємо, що минулого року відбувся найгучніший дерибан землі по-трускавецьки! Новітні рейдери знайшли дешевий спосіб заволодіння землею: не дивлячись на відсутність будівлі, створивши фейкові юридичні особи й «чисті» документи – рішенням сесії ТзОВ «Нові технології девелопмент» отримали в оренду земельну ділянку, ринкова ціна якої понад 5 млн грн!

Ця фірма зареєструвала право власності на нежитлову будівлю на Бандери, 31 на підставі технічного паспорта без номера, скориставшись послугами державного реєстратора у Мостиському районі!


Про це було відомо депутатам і міському голові Трускавця Андрію Кульчинському, однак на такий «дріб’язок» вони уваги не звертали. Більше того - виконавчий комітет міської ради поміняв адресу нерухомого майна цієї віртуальної будівлі. За наявності достатньої інформації та документів про очевидну аферу такі дії свідчать про пряму зацікавленість трускавецьких чиновників у реалізації рейдерської схеми.

Дерибан відбувся за підтримки депутатської більшості Трускавецької міської ради – у березні 2019 року було ухвалене рішення сесії про надання в оренду земельної ділянки, площею 0, 1610 га на вул. С. Бандери 31-А «Новим технологіям девелопмент». Цільове призначення - для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. За це проголосували: Василь Вовчанський, Богдан Габшій, Іван Герльовський, Михайло Кіселичник, Олег Карпин, Іванна Кенц-Березюк, Михайло Малащак, Тарас Матолич, Мирон Мицько, Юрій Наконечний, Руслан Пристай, Олена Савченко, Віра Сазонова, Микола Сеньків, Анатолій Стародуб, Ігор Стасик, Андрій Степаненко, Василь Тимчишак, Юрій Яворський, Андрій Кульчинський.


Про усі перипетії та сприяння міських посадовців щодо втілення рейдерської схеми першими розповіли журналісти «Джерел Трускавця». Цю тему продовжили і всеукраїнські медійні ресурси.

Розголос викликав бурхливу реакцію у міського голови Андрія Кульчинського й депутатів від «Сводоби» Богдана Габшія, Юрія Наконечного. Трускавецький мер і депутати-свободівці подали позови проти редакції «Джерел Трускавця», у яких стверджують, що припущення журналістів стосовно їхньої участі у напрацюванні й впровадженні рейдерської схеми не відповідає дійсності.

900.jpg

Фракція ВО "Свобода" Трускавецької міськади.  Фото зі сторінки у ФБ Юрія Наконечного


Зазначимо, що керівником ТзОВ «Нові технології девелопмент» є Віктор Дудзяк. Кінцевий бенефіціарний власник фірми Марина Прихідько є співзасновником і «Будівельних технологій XXI століття», у якій 99 % власності належить «Будівельній компанії «Новбуд-1». Власником цієї фірми вказано Осипа Наконечного, чий син Юрій Наконечний є депутатом Трускавецької міської ради від ВО «Свобода». Юрій Наконечний, згідно з даними з декларації, обіймає посаду директора з фінансово-економічних питань у «БК «Будівельні технології XXI століття».

Юрій Наконечний також є головою депутатської комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою, він погоджував проєкт рішення сесії про надання дозволу на виготовлення документів з землеустрою «Новим технологіям Девелопмент», голосував за це рішення, а згодом і за надання землі в оренду. Аналогічно діяв і його однопартієць Богдан Габшій, екс-заступник директора з організаційних питань у «Будівельні технології XXI століття».

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle