25.02.2020 Стебник Розмір шрифту: [+] [-]

Переглядають відеоспростереження та проводять слідчі дії – у Стебнику шукають винних у глумлінні над державними прапорами

Переглядають відеоспростереження та проводять слідчі дії – у Стебнику шукають винних у глумлінні над державними прапорами

Дрогобиччину сколихнула новина: при в’їзді у місто Стебник на несанкціонованому сміттєзвалищі виявили синьо-жовті прапори, - інформує Львівська мануфактура новин. Кілька десятків національних атрибутів змішані із будівельним сміттям. Прапори невеликі, однак на штоках, ними можна прикрашати місто до дня вагомих дат та державних свят. Хто поглумився над державною символікою – поки що не відомо. Місцеві кажуть – бачили машину, яка кілька днів тому вивантажувала непотріб. На тих купах і знайшли прапори.

У Стебницькій міській раді такими діями зухвальців обурені – говорять краще б подарували стяги місту, а не викидували на смітник. На місці знахідки уже побували полісмени, вони шукають власників прапорів, переглядають відео із найближчих камер спостереження та просять зголошуватися очевидців подій.

Тим часом мерія містечка позбирала прапори із звалища та віддала їх у хімчистку – чиновники розповідають будуть прикрашати ними місто в дні важливих свят. А ще хочуть глянути у вічі зухвальцям, які наважилися викинути державні стяги. За словами Віталія Свища, депутата Стебницької міськради, у смітті ніби то виявили і квитанції.

- Поруч з прапорами знайшли квитанції і накладні, що підтверджують – сміття привезене з Трускавця. Видно, що сміття привозили два рази, бо скинули на дві купи. Серед того всього й були прапори. Зараз переглядаємо всі камери з відеореєстраторів. Справа честі знайти того, хто собі таке дозволив. От взяти б його і привезти до хлопців-атовців, які воювали за той прапор, хоронили побратимів та пролили свою кров за цей національний символ. Хай би глянув їм у вічі, - резюмує пан Свищ.

 

Вікторія Утрин

Фото: Варто - Галицькі новини

Социальные комментарии Cackle