05.12.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Зробімо світ добрішим, ставши помічником Святого Миколая

Зробімо світ добрішим, ставши помічником Святого Миколая

Акція, яку цього року організовував благодійний фонд «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ», має назву «Миколай про тебе не забуде».

Метою акції є допомогти кожному з нас наслідувати гарний приклад діянь Чудотворця. Аби принести свято, радість та віру в дива з подарунками та вітаннями від Святого Миколая діткам, які через певні сімейні та життєві обставини можуть залишитися без уваги. Зараз триває збір подарунків для 50 дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО, а також дітей з особливостями розвитку.

Як втілюється акція? Карітас має листи від діток, які дуже потребують підтримки. У цих листах є багато прохань про здоров'я, закінчення війни, пухнастих друзів, омріяні іграшки, теплі черевички, солодощі та фрукти. Тепер потрібно зголоситися доброчинцям, які допоможуть втілити дитячі мрії.

Любі друзі! Своїми вчинками ми можемо наблизитись до милосердних справ Святого Миколая і стати його помічниками. Підтримати акцію «Миколай про тебе не забуде» можна за цим посиланням. 

Социальные комментарии Cackle