07.07.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

ЗНО в умовах карантину: приміщення, де пишуть тести у Дрогобичі, напередодні дезінфікують

ЗНО в умовах карантину: приміщення, де пишуть тести у Дрогобичі, напередодні дезінфікують

Триває сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Як повідомив головний спеціаліст відділу освіти Дрогобича Олег Войцеховський, цьогорічне ЗНО - особливе, бо проходить в умовах карантину. У Дрогобичі створено 7 пунктів тестування. Саме у них учні Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава та Дрогобицького району складають сесії ЗНО. Перед кожним тестуванням в приміщеннях проводять ретельну дезінфекцію.

Перед кожним новим тестом, надзвичайники у спецкостюмах проводять санітарну обробку приміщень та класів. Тож батьки та учні можуть бути спокійними, - наголосив пан Войцеховський.

Окрім дезінфекції приміщень напередодні усі пункти тестування в Дрогобичі забезпечили засобами індивідуального захисту, дезінфекторами та безконтактними термометрами. Засобів безпеки на ЗНО дотримуються, як педагоги так і учні, – наголошують освітяни. Санітарно-гігієнічні засоби Дрогобичу до першої сесії ЗНО скерував Львівський обласний центр оцінювання якості освіти.

- В умовах пандемії учнів у класах на ЗНО розсаджують за парти, які розміщені одна від одної на відстані 1,2 метри. В одному класі - не більше 15 осіб. Учасникам ЗНО перед входом у пункт тестування роблять температурний скринінг, відтак вони мають бути в масках. Особи без масок та з підвищеною температурою тіла на ЗНО не допускаються. Педагогам, які задіяні до сесії ЗНО, теж вимірюють температуру і вони також мають перебувати в масці до кінця написання учнями тестів, - розповідає Олег Войцеховський.

Стартувало цьогорічне ЗНО 25 червня тестом з математики. Учні уже склали тести з математики, фізики, української мови та літератури. Фінішуватиме сесія - 15 липня, тестами з хімії. Додаткова сесія пройде 25 червня – 17 липня. Кожен учасник може скласти тести не більше як з чотирьох предметів. Щоправда, учням, які складатимуть тестування з німецької мови, доведеться їхати на тести до Львова.

На цьогорічне ЗНО у Дрогобичі зареєструвалося 7 тисяч 393 особи.

 

Наталя Зелена


Социальные комментарии Cackle