12.10.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Їздитимемо дорожче – на Дрогобиччині зросте вартість міжміських перевезень

Їздитимемо дорожче – на Дрогобиччині зросте вартість міжміських перевезень

За словами голови асоціації перевізників Дрогобиччини Йосипа Дяківа, найімовірніше, що уже з початком нового тижня на 20-25 % підскочить вартість проїзду на всіх напрямках міжміських перевезень на Дрогобиччині. Питання здорожчання вартості проїзду цього тижня розглядають в районній адміністрації. Серед головних пояснень перевізників – стрімке зростання цін на пальне тягне за собою здорожчання проїзду в громадському транспорті. Тільки цього тижня паливо на заправках в ціні вчергове підскочило на 50 коп. Загалом за останні 2 місяці ціни на бензин зросли в середньому на 3 грн за літр по всій Україні. За словами перевізників – возити людей за таких скачків цін на пальне по старих тарифах їм просто не вигідно. Однак можна зрозуміти і пасажирів – новину про зростання вартості проїзду на 20-25% вони сприймають вкрай негативно, бо розуміють – гаманець худнутиме на очах.

- Я щоденно добираюсь на роботу в Трускавець із Дрогобича: 18 грн. за умов здорожчання за проїзд в одну сторону і 18 назад - в місяць набігає доволі кругла сума коштів, - бідкається на зупинці пані Тетяна, яка працює в одному із санаторіїв курортного міста.

Нагадаємо, останнє зростання тарифу на міжміські перевезення відбулося у січні. Мешканці району таке здорожчання сприйняли вкрай негативно – подекуди люди вдавалися до акцій протесту – перекривали дороги та відмовлялися їхати в маршрутках. В кінцевому результаті на деяких маршрутах ціни вдалося втримати на попередньому рівні.

Ірина Романова

Социальные комментарии Cackle