12.03.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Затверджено програму розвитку Львівщини на 2019 рік: що планують збудувати

Затверджено програму розвитку Львівщини на 2019 рік: що планують збудувати

Львівська облрада затвердила Програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2019 рік.

Це рішення депутати прийняли на сесії 12 березня. «За» проголосували 63 депутати. Про це пише ZIK.

Як повідомив заступник голови ЛОДА Роман Филипів, представляючи програму, у 2019 році очікується зростання промислового виробництва на 3-3,5%. В області планують продовжувати ремонт доріг. Для цього пропонують створити обласне шляхово-ремонтне підприємство.

Обіцяють обласні керівники збільшити охоплення дітей дошкільною освітою з 80 до 90%, сформувати регіональне замовлення для профтехосвіти. До третього кварталу в області мають бути збудовані 43 сільські амбулаторії сімейної медицини, закуплене нове житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У сфері фізичної культури та спорту планується будівництво 33 футбольних полів у рамках державної програми, а також басейнів та інших об’єктів.

У сфері екології планують охопити усі населені пункти централізованим вивезенням ТПВ та ліквідувати стихійні сміттєзвалища. Зараз ще близько 100 населених пунктів, зі слів Р.Филипіва, визначаються з перевізниками.

Очікується збільшення видатків на АПК. У 2018 році на програми з підтримки села використано 137 млн грн.

2019 рік Роман Филипів назвав визначальним для об’єднаних територіальних громад. «Будемо завершувати об’єднання ОТГ. Вони повинні довести свою фінансову спроможність і право існування на карті Львівської області», – зауважив заступник голови ЛОДА.

Загалом на програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини заплановано 1, 5 млрд грн. Будуть втілюватися 30 обласних програм. Зокрема, на програму капітального будівництва (бюджет розвитку) заплановано 162,4 млн грн.

Під час обговорення депутати зазначили, що з досвіду останніх років, програма капітального будівництва не виконується належним чином через брак доходів, зокрема, від реалізації комунального майна. 

Социальные комментарии Cackle