08.10.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Запрацювала нова гаряча лінія Національної служби здоров’я України. Номер короткий - 1677

Запрацювала нова гаряча лінія Національної служби здоров’я України. Номер короткий - 1677

Сьогодні, 8 жовтня, офіційно почав діяти контакт-центр Національної служби здоров’я України. Короткий номер – 1677. Це перший в Україні подібний контакт-центр, який обслуговуватиме пацієнтів, лікарів та керівників закладів охорони здоров’я. Контакт-центр створений за світовими стандартами і відповідатиме міжнародним вимогам з надання інформаційно-довідкових послуг, - повідомила  НСЗУ.

- За півроку діяльності НСЗУ виконана величезна робота, - сказав голова Національної служби здоров’я Олег Петренко. - І нам надзвичайно важливо отримувати зворотній зв’язок і від пацієнтів і від лікарів. Саме для цього створений наш контакт-центр. Жоден дзвінок і звернення не залишиться без уваги.

Відповіді на найбільш поширені питання будуть доступні цілодобово в автоматичному режимі. Подзвонивши в робочий час, можна буде поставити питання оператору. Всі запити, вирішення яких потребує додаткового часу, будуть реєструватися і скеровуватися у відповідні підрозділи НСЗУ для вирішення. Після розв’язання питання оператори передзвонюватимуть і надаватимуть повну інформацію про вирішення запиту. Дзвінки зі стаціонарних телефонів та мобільних операторів безкоштовні.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle