10.08.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Заповненість готелів і санаторіїв у курортах Львівщини не перевищує тридцяти відсотків

Заповненість готелів і санаторіїв у курортах Львівщини не перевищує тридцяти відсотків

Про це повідомила начальниця управління туризму і курортів облдержадмінітрації Наталя Табака під час виїзного засідання до Східниці, Трускавця та Моршина, яке відбулося 6 серпня.

Під час зустрічі з місцевою владою та представниками санаторно-курортних й готельно-відпочинкових комплексів присутні обговорювали алгоритм прийому туристів під час карантину за дотримання санітарних та гігієнічних норм, - інформує пресслужба ЛОДА.

- Львівщина завжди була привабливим регіоном для туристів, ми прагнемо, аби так було й надалі. Від себе ми робимо усе залежне, аби подорожувати областю було безпечно для мандрівників. Розвиток внутрішнього туризму сьогодні, як ніколи, актуальний, тому зараз активно триває робота над пошуком нових локацій, які могли б відвідувати туристи, - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод. 

Також підняли питання щодо збільшення туристичних потоків й обговорювали проблемні питання. Серед ключових питань розглядали проблему слабкої завантаженості готельно-відпочинкових комплексів. Представників туристичного бізнесу було поінформовано про можливості отримати відшкодування втрат, зумовлених дією карантину на Львівщині, від Українського культурного фонду.

Під час поточних зустрічей курорти і бізнес домовились про спільну промоцію. Також обговорювали питання напрацювання протоколу дій для готельно-відпочинкових та санаторно-курортних комплексів та туристів у випадку зміни зон з зеленої на іншу.


Социальные комментарии Cackle