29.05.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Завершився ремонт дороги, яка сполучає Львів з курортом Трускавець. Відкриття – у червні

Завершився ремонт дороги, яка сполучає Львів з курортом Трускавець. Відкриття – у червні

На Львівщині дорожники завершили капітальний ремонт дороги державного значення Львів – Пустомити – Меденичі. Планується, що на відкриття дороги, яке відбудеться на початку червня, приїде голова Укравтодору Олександр Кубраков та інші високопосадовці, - повідомляє zaxid.net. 

Ця дорога загального користування сполучає місто Львів з Пустомитівським, Миколаївським та Дрогобицьким районами і є найкоротшим шляхом до курортних Трускавця і Східниці, а також до Дрогобича. Її відкриття дозволить суттєво розвантажити трасу Київ-Чоп у напрямку зі Львова до Стрия.

Капітальний ремонт дороги розпочали у рамках інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області», який був затверджений у серпні 2016 року урядом Володимира Гройсмана.
Загальна протяжність відремонтованої дороги становить 47,5 км. У 2019 році дорожники розпочали капітально ремонтувати останню ділянку - від села Велика Горожанка до селища Меденичі. Упродовж весняних місяців 2020 року відремонтували останні 8,4 км шляху та два мости у с. Колодруби.

На дорозі Львів – Пустомити – Меденичі влаштовано нове покриття із асфальтобетонної суміші з попереднім посиленням основи, впорядковані узбіччя, капітально відремонтовані всі штучні споруди (11 мостів та 1 шляхопровід), значна частина дороги облаштована зовнішнім освітленням.

Загальна вартість ремонтно-будівельних робіт становить 1,1 млрд грн з державного бюджету. Роботи виконувала підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Социальные комментарии Cackle