26.03.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

За останню добу з Дрогобиччини не скеровано жодного пацієнта із підозрою на коронавірус у Львівську інфекційну лікарню

За останню добу з Дрогобиччини не скеровано жодного пацієнта із підозрою на коронавірус у Львівську інфекційну лікарню

Станом на 26 березня в Львівській інфекційній лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 53 особи. До медзакладу Львова вони були скеровані із підозрою на коронавірус, однак тести цього не підтвердили. У людей різні штами грипу. Загалом на Львівщині з початку карантину з підозрою на коронавірус зафіксовано 115 осіб, тест на вірус був позитивний у двох пацієнтів.

Таку статистику 26 березня озвучив керівник відділу охорони здоров’я Дрогобицької міської ради Володимир Чуба в ефірі кризового медіа-центру. За словами головного медика міста Котермака, за цю ніч із Дрогобиччини в Львівську інфекційну лікарню, на щастя, не скеровано жодного хворого. Натомість в загальному з області в лікарню в ніч з 25 на 26 березня направлено 5 пацієнтів із підозрою на коронавірус. 

Загалом станом на ранок 26 березня в Україні зафіксовано 156 випадків захворювань на небезпечний вірус. За останню добу коронавірус підхопили 43 пацієнти по всій території України. П’ятеро людей від початку спалаху недуги померло, - підсумував загальноукраїнську статистику Володимир Чуба.

 

Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle