14.05.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

За кошти Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині цього року реалізують 22 проєкти

За кошти Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині цього року реалізують 22 проєкти

У середу, 13 травня, на засіданні Кабінету Міністрів України схвалили розроблений Мінрегіоном проект розпорядження «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2020 року» з урахуванням змін, внесених до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік». 

Про це повідомили в департаменті економічної політики Львівської ОДА. 

У поточному році реалізовуватиметься 22 проєкти на загальну суму 232,7 млн грн, з яких 12 проєктів на суму 152 млн грн - в межах національної програми «Велике будівництво». Зокрема, це - 6 шкіл, 4 садочки, 2 спортивних об’єкти.

Серед них - створення регіонального центру сприяння здорового способу життя на базі НВК «СЗШ№2- гімназія» у Трускавці, на яку з ДФРР скерують 12, 4 млн грн, мсто має виділити 5 млн грн. Загальна вартість проєкту - 35, 4 млн грн.

Як повідомляють в облдержадміністрації, у 2020 році з на Львівщині заплановано завершити 17 проєктів за співфінансування Державного фонду регіонального розвитку.

Социальные комментарии Cackle