07.07.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Юнаків призивати в армію мають за їхнім бажанням, - у Міносвіти пояснили ситуацією із повістками для вступників

Юнаків призивати в армію мають за їхнім бажанням, - у Міносвіти пояснили ситуацією із повістками для вступників

Як інформує прес-служба Міністерства освіти та науки України, у зв'язку з карантином, який було введено в державі через поширення пандемії COVID-19, весняний призов до армії перенесено на травень-липень, - повідомляє Galinfo. 

Відповідне розпорядження уряд прийняв ще 26 лютого цього року. Важливо, що пунктом 5 цього документа передбачено: громадяни, віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою від призовника.

До Міністерства освіти і науки надходять численні звернення вступників до закладів вищої освіти (як на ступінь бакалавра, так і магістра) та їхніх батьків щодо отримання повісток від військкоматів. Так як цьогоріч початок вступної кампанії у вищі навчальні заклади перенесено на серпень, а весняний призов продовжено до кінця липня – виходять накладки.

Для того, щоб забезпечити можливість для осіб призовного віку стати студентами вишів, МОН звернулося із відповідним листом до Міноборони з проханням врегулювати питання надання випускникам відстрочки від весняного призову. Там стверджують, що т.в.о. міністра Сергій Шкарлет тримає це питання на контролі.

Нагадаємо, від Львівщини до війська цьогоріч відправлять 730 хлопців. Усім їм зроблять ІФА-тести.


Социальные комментарии Cackle