04.09.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Втеча засуджених на Львівщині: в'язні з колонії втікають не вперше

Втеча засуджених на Львівщині: в'язні з колонії втікають не вперше

На Львівщині розшукують двох засуджених, які втекли з Миколаївської виправної колонії. Віталій Буртовенко відбуває покарання за зґвалтування, Павло Дмитрук – за зберігання наркотиків. З цієї колонії засуджені втікають не вперше, пише ТСН.

Засуджені у самій колонії злочинці не сиділи, їх перевели до дільниці так званої соціальної реабілітації. Ці ув'язнені мали змогу працювати і саме під час робочого дня - втекли. 
На цій ділянці за засудженими спостерігав лише один наглядач. Через чию недбалість сталася втеча, ні у колонії ані в прокуратурі не коментують. Але засуджені звідси тікають не вперше. ТСН поспілкувалася з колишнім керівником Миколаївської виправної колонії.

Він тут керував п'ять  років і за цей час утекли троє засуджених. Щоправда, їх за день-два зловили. Екс-керівник заспокоює, що зброї в засуджених не може бути. "Але небезпека є вони не мали з собою грошей, то будуть намагатися роздобути їжу чи кошти. Саме тому у якісь мірі можуть бути небезпечні", - каже він. 

Поліція Львівщини працює в посиленому режимі. Просить усіх хто володіє інформацією про можливе місце перебування втікачів повідомити на 102. 


Социальные комментарии Cackle