25.03.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Володимир Чуба: «Підозри на коронавірус на Дрогобиччині фіксують у людей, які приїхали з-закордону». Новий такий пацієнт скерований у Львів

Володимир Чуба: «Підозри на коронавірус на Дрогобиччині фіксують у людей, які приїхали з-закордону». Новий такий пацієнт скерований у Львів

За останню добу ще 7 осіб потрапили в Львівську інфекційну лікарню із підозрами на коронавірус. Таку інформацію 25 березня озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба під час онлайн ефіру в кризовому медіа-центрі. За словами головного медика міста, серед семеро недужих є одна особа, скерована з Дрогобича. Це мешканець Болгарії, котрий днями прибув в місто Котермака із Мальти. 

- У чоловіка взято аналізи на коронавірус та скеровано до Києва, чекаємо результатів, - повідомив пан Чуба. 

За даними, озвученими керівником відділу охорони здоров’я, у Львівській інфекційній лікарні нині на стаціонарному лікуванні перебуває 44 особи, у них, на щастя, коронавірус не підтвердився, людей лікують від грипу. Ще 46 осіб знаходяться на Львівщині в самоізоляції. Станом на 25 березня в нашій області офіційно підтверджено два випадки коронавірусу, пацієнти прибули з-за кордону, стан їхнього здоров’я йде на покращення.

Володимир Чуба підкреслив – статистика свідчить, що переважна більшість підозр на коронавірус фіксують у тих людей, які прибули з-за кордону. Тому вчергове звернувся до мешканців, родичі яких перетинають кордони на їдуть у Дрогобич – побути на самоізоляції щонайменше 14 днів. 

- Якщо немає можливості людям, які перетнули кордон та приїхали додому мешкати в окремому житлі, то для них в квартирі слід виділити окрему кімнату, людям цим слід носити маску та часто провітрювати приміщення, - наголосив пан Чуба.

 

Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle