01.04.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці запрацював пункт збору речей для осіб, які опинились у складних обставинах в час карантину

У Трускавці запрацював пункт збору речей для осіб, які опинились у складних обставинах в час карантину

На Львівщині створюються пункти прийому речей першої необхідності, які доставлятимуть людям, що опинились у складних обставинах через запровадження карантину.

Насамперед йдеться про самотніх людей похилого віку, одиноких матерів та людей з інвалідністю. Усі, хто потребує допомоги, мусять сигналізувати про це місцевій владі. У Трускавці працює «гаряча лінія» для людей, які опинилися в кризовій ситуації. Звертатися за номерами телефонів: 5-14-49, 5-44-58.

А пункт збору  речей для соціально уразливих категорій населення  облаштовано у приміщенні комунального підприємства «Харчовик» за адресою: вул. Річки, 15. 
Підприємці, волонтери та просто небайдужі мешканці міста можуть приносити ліки, засоби особистої гігієни та їжу, що не псується. Контактна особа – Ігор Пранник, телефон 067-706-16-49.
 
Трускавецький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  також просить небайдужих жителів міста, благодійників, підприємців долучитися до збору продуктів харчування тривалого зберігання та засобів гігієни для формування пакетів допомоги першої необхідності для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Пункт збору –  міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: м. Трускавець, площа Чорновола, 2. Телефонувати:  5-11-25, 097-269-96-30.

Социальные комментарии Cackle