24.02.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці відзначили кращих рестораторів, готельєрів та управлінців, вручивши «Кришталевий лотос»

У Трускавці відзначили кращих рестораторів, готельєрів та управлінців, вручивши «Кришталевий лотос»

Про туристичну привабливість карпатських міст-курортів та відпочинкових осередків 21-22 лютого говорили в Трускавці на II Східноєвропейському Форумі гостинності і курортології.

Форум став майданчиком, для людей, які творять туристичну привабливість міст-курортів України та Європи. Цього року участь у Форумі взяли учасники з шести європейських країн - представники влади, місцевого самоврядування, громадськості, сфери гостинності і курортології.

IMG_4171.jpg

Кульмінацією дійства стало традиційне вручення відзнаки «Кришталевий лотос». Цю нагороду (статуетки) вручають кращим рестораторам, готельєрам, управлінцям та успішним закладам, що роблять вклад у розвиток туризму та промоцію Карпатського Єврорегіону. До уваги береться їхня роботи за минулий рік.

На цьогорічному форумі серед номінантів відзнаки «Кришталевий лотос» були успішні готельні заклади країн-сусідів (готель «Шошто» в Ніредьгазі (Угорщина), готель «Арламов» та ресторан «Івась-мандрівник» (Польща). Кращими закладами в Україні було визнано та відзначено відпочинкові комплекс «Ведмежа гора» в Яремче, мережу готелів «Відпочинок 365», готелі «Міротель», «Алькор» та ресторан «Сосновий бір», що у Трускавці. Їхнім представникам вручили кришталевих лотосів. Ще одна нагорода попрямувала у Славське - нагороду як успішний управлінець за втілення в життя інвестиційних проектів і розвиток громади отримав голова Славської ОТГ Володимир Бега. Кришталевого лотоса вручили і організаторам міжнародних дитячих гірськолижних змагань «KarpatiaOpen», які цієї зими проходили в Україні, Польщі та Словаччині, - директору змагань, гірськолижнику-олімпійцю Дмитра Мицаку.

Та чи не найважливішу нагороду на форумі отримав герой України, засновник клініки відновного лікування у Трускавці Володимир Казявкін. Він став почесним президентом «Кришталевого лотосу».

кл.png

Вручення відзнак відбувалося під музичний супровід оркестру скрипалів школи мистецтв ім. Романа Савицького під керівництвом Ігоря Нича. Окрім статуеток «Кришталевого лотоса», гостям форуму було презентовано дві картини авторства талановитої художниці, трускавчанки Наталії Поліщук

- Мрію про те, щоб «Кришталевий Лотос» став своєрідним карпатським Оскаром, отримання якого стимулюватиме творити і якісно розвивати наш Карпатський регіон та Східну Європу, - висловив побажання засновник відзнаки та організатор Східноєвропейському Форуму гостинності й курортології Іван Цегенько.

Треба віддати належне – цей захід продемонстрував високий рівень й потужне представництво учасників. Східноєвропейський Форум гостинності є вагомим вкладом у популяризацію Трускавця і налагодження стосунків з європейськими курортами.

Наталя Зелена

IMG_4196.jpg

IMG_4224.jpg

IMG_4219.jpg

88.jpg

Социальные комментарии Cackle