30.01.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці та інших містах Львівщини збудують 18 футбольних поля

У Трускавці та інших містах Львівщини збудують 18 футбольних поля

Цьогоріч на території Львівської області планують збудувати 18 нових футбольних полів із штучним покриттям. На реалізацію будівництва з державного бюджету вже виділили 13,4 млн гривень. Про це сьогодні, під час звіту за 2017 рік розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів, інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Нові футбольні поля з’являться в Жовківському, Пустомитівському, Бродівському, Камянка-Бузькому, Миколаївському, Яворівському, Городоцькому районах, Новокалинівській, Вільшаницькій та Ходорівській ОТГ, містах Червонограді, Трускавці та Дрогобичі.

Нагадаємо, що бюджетну програму "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" уряд затвердив у вересні 2017 року. Бюджетні кошти спрямовуються на реалізацію проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, у тому числі виготовлення проектної документації) футбольних полів (майданчиків, стадіонів) із штучним покриттям у регіонах України, насамперед проектів, які передбачають співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел, не заборонених законодавством.

Назад Джерело: lviv.sq.com.ua
Социальные комментарии Cackle