17.03.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці та Дрогобичі сьогодні затвердили ще жорсткіші заходи карантину

У Трускавці та Дрогобичі сьогодні затвердили ще жорсткіші заходи карантину

Міста Дрогобиччини, як і вся Україна, на карантині. Практично щоденно на рівні держави приймаються щораз суворіші карантинні заходи – так від полудня 18 березня тимчасово припиняють залізничне сполучення, авіа- та автобусні міжміські та міжобласні перевезення по всій території України.

У Дрогобичі та Трускавці сьогодні пройшли засідання комісії з ТЕБ та НС (Дрогобич) та позачергова сесія (Трускавець). У Трускавці вирішили змінити графік курсування громадського транспорту. Детальніше із змінами можна ознайомитися за посиланням. Відтак чиновники оздоровниці вирішили піти на зустріч тим підприємцям, які орендують комунальне майно та в час карантину не вестимуть жодної господарської діяльності – їм на ці три тижні скасовано орендну плату. 

Окрім того на позачерговій сесії Трускавецької міської ради депутати звернутися до вищого керівництва держави із проблемою - забезпечити спецтранспорт для осіб, котрі бажають повернутися додому з курортів Трускавець, Східниця, Моршин та Славське, оскільки не всі встигли в останній день роботи залізниці придбати квитки. 

Про карантинні заходи говорили сьогодні і у Дрогобичі на комісії з надзвичайних ситуацій. Там вчергове попередили – усі заклади громадського харчування від завтра, 18 березня, призупиняють свою роботу. У тому числі заборонено роботу закладів громадського харчування і у готелях. Працювати закладам громадського харчування дозволено лише за умови надання послуги онлайн-замовлень та доставки додому, - інформує сайт ДМР.

У торгівельно-розважальних центрах дозволено роботу лише продуктових магазинів, супермаркетів, аптек, зоомагазинів, магазинів дитячого харчування та побутової хімії. Роботу цілодобових продуктових магазинів обмежено з 8:00 до 22:00.

Мають зачинитися від завтра і заклади, які надають косметологічні, перукарські, масажні та спа-послуги. На період карантину також зачинять речові ринки, магазини секонд-хенди, магазини промислових товарів, кінотеатри, театри, музеї, галереї, бібліотеки та інші культурні і розважальні заклади, дитячі розважальні центри, клуби, зоопарки, фітнес клуби, тренажерні зали, басейни та лазні. 

Перелік закладів, яким дозволено діяльність на період карантину:
– продуктовим магазинам;
– супермаркетам;
– аптекам;
– зоомагазинам;
– магазинам побутової хімії;
– спеціалізованим магазинам дитячого харчування;
– установам банків;
– поштовим установам;
– автогазозаправним станціям;
– станціям технічного обслуговування транспортних засобів;
– ветеринарним лікарям та амбулаторіям.

Роботодавців зобов'язано забезпечити працівників засобами індивідуального захисту (маски, рукавиці, дезінфікуючі засоби), а також встановити при вході в приміщення дезінфікуючі речовини для відвідувачів. Також буде переглянуто режим роботи громадського транспорту, КП «Муніципальна варта» доручено вжити заходів щодо негайного припинення стихійної торгівлі на території міста Дрогобича.

Чи ненайголовніше обмеження на Дрогобиччині стосується роботи міжміського транспорту - як запевняють перевізники дотримуватимуться всеукраїнського карантинного рішення і від 18 березня обідньої пори (12.00 год.) припинять курсування автобусів між містами та селами нашого регіону. Це стосується і сполучення Дрогобич-Трускавець, Дрогобич-Борислав, тощо.

Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle