11.09.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці – безпечно! Місто-курорт увійшло до зеленого рівня епідемічної небезпеки

У Трускавці – безпечно! Місто-курорт увійшло до зеленого рівня епідемічної небезпеки
Державна комісія ТЕБ і НС під час засідання 10 вересня переглянула рівні епідемічної небезпеки в регіонах України. Щодо Львівщтини, то червоний рівень епідемічної небезпеки встановили у Пустомитівському й Перемешлянському районах.

Помаранчевий рівень епіднебезпеки у Львові, Дрогобичі, Бродівському, Городоцькому, Жовківському, Миколаївському, Радехівському районах.

Жовту зону небезпеки – у Бориславі, Моршині, Самборі, Стрию, Буському, Дрогобицькому, Жидачівському, Золочівському, Кам'янка-Бузькому, Самбірському й Сколівському районах.

А Трускавець опинився у зеленій зоні. Сьогодні таке рішення продублювала міська комісія комісія ТЕБ і НС. Нові обмеження почнуть діяти з 00:00 понеділка, 14 вересня.

Нагадаємо, що Львівщина надалі лідирує серед областей за кількістю хворих на коронавірус та летальних випадків від ускладнень Covid-19. Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до кінця жовтня та посилив з 1 вересня обмеження у «зеленій» зоні, -  інформує  zaxid.net.Рівні епідемічної небезпеки встановлюють на основі кількох показників: завантаженості ліжок у лікарнях хворими на коронавірус, середньої кількості ПЛР та ІФА-тестувань та кількості виявлення нових хворих за останні 14 днів.

Більше про обмеження, які діятимуть у «помаранчевій», «жовтій» та «зеленій» зонах, можна переглянути на інфографіці МОЗ.

13-02-53-1507505_2084061.jpg

Социальные комментарии Cackle