19.05.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Стебницьку лікарню госпіталізували перших пацієнтів з підозрою на коронавірус

У Стебницьку лікарню госпіталізували перших пацієнтів з підозрою на коронавірус

Сьогодні двох пацієнтів, один з них є мешканцем Дрогобича, інший – Стебника, з підозрою на COVID-19 госпіталізували у Стебницьку міську лікарню.

Про це повідомила пресслужба Дрогобицької міської ради.

За останню добу  станом на ранок 19 травня на Дрогобиччині зафіксовано 6 нових випадків підозр захворювання на коронавірус, з яких 4 амбулаторні, 2 – госпіталізація.

У Дрогобичі залишається 11 офіційно підтверджених випадків захворювання на коронавірус, Трускавці – 2. Один хворий вже одужав.

Зазначимо, що Стебницька міська лікарня забезпечена всім необхідним  для прийому інфікованих коронавірусом. Про це повідомив начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба минулого місяця.

Для прийому інфікованих облаштовано 13 палат, які вміщають до 40 пацієнтів. Облаштовано й кімнати для відпочинку та переодягання медичних працівників, закуплено необхідні контейнери для утилізації відходів. Зараз у лікарні є 4 апарати для  штучної вентиляції легень, функціонує 140 точок доступу до кисню, з яких 100 – нові, встановлені додатково. До цих точок також є всі необхідні маски та зволожувачі.

До оснащення лікарні долучилися бюджетними коштами міста-сусіди, меценати, волонтери.

 

Ірина РОМАНОВА
Социальные комментарии Cackle