01.07.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У стебницькій лікарні планують збільшити кількість ліжко-місць для госпіталізації хворих на коронавірус

У стебницькій лікарні планують збільшити кількість ліжко-місць для госпіталізації хворих на коронавірус

Як зазначив керівник відділу охорони здоров`я Дрогобицької міської ради Володимир Чуба, інфекційне та реанімаційне відділення закладу заповнені хворими на СOVID-19. Для того, аби у випадку необхідності й надалі проводити госпіталізацію хворих, потрібно розширити можливості лікарні.

Збільшувати потужність стебницької лікарні для лікування хворих на коронавірус планують, залучивши терапевтичне відділення лікарні. Якщо і цих ліжко-місць не вистачатиме, доведеться перепрофільовувати відділення КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

 Володимир Чуба повідомив, що хворі на коронавірус, які підлягають госпіталізації, нині поступають у важчому стані у порівнянні з хворими на початку пандемії. І їхня кількість щодня зростає. Медзаклади Львівської області, які приймають хворих – вщент заповнені.

За пропозицією міського голови Тараса Кучми, цього тижня у Дрогобицькій міській раді відбудеться засідання Міжрегіонального координаційного штабу з протидії коронавірусу на Дрогобиччині за участі міських голів Трускавця, Борислава, Стебника, керівництва Дрогобицького району. У ході засідання планують ухвалити низку рішень щодо госпіталізації хворих.

Нагадаємо, що КНП «Стебницька міська лікарня» з 16 травня приймає хворих на коронавірус. Інфекційне відділення закладу налічує 35 ліжко-місць. Для лікування хворих на небезпечну інфекцію придбано 4 апарати ШВЛ, у розпорядження потенційних пацієнтів — 140 точок доступу до рятівного кисню.

На сьогодні ситуація склалася наступним чином – в одній палаті не можна розміщувати недужих із підтвердженим діагнозом та тих пацієнтів, у яких лише підозра на коронавірусну недугу. Вони розділені по палатах, бо чекають своїх результатів по тестах.

За інформацією Дрогобицької міськради, станом на ранок 1 липня в регіоні зафіксовано 1 новий випадок захворювання на коронавірус. У Дрогобичі 45 офіційно підтверджених випадків захворювання наСOVID-19, у Стебнику – 11, Трускавці – 11, Бориславі – 9, у Дрогобицькому районі – 10. Сумарно у Дрогобицькому регіоні зафіксовано 86 випадків інфікування коронавірусом, 26 хворих вже одужали, 5 померли.

Ірина РОМАНОВА


Социальные комментарии Cackle