14.01.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У першому кварталі цього року відбудуться збори резервістів оперативного резерву ЗСУ

У першому кварталі цього року відбудуться збори резервістів оперативного резерву ЗСУ

Згідно наказу Міністерства оборони України, розпорядження Львівського обласного військового комісаріату на І квартал 2020 року визначено завдання щодо призову резервістів оперативного резерву першої черги Збройних Сил України на навчальні збори:

- в/ч А 0998 з 14 лютого 2020 року по 28 лютого 2020 року (терміном на 15 діб);

- в/ч А 4267, А 1556 з 18 лютого по 18 березня 2020 року (терміном на 30 діб). 

Основними завданнями зборів визначено вдосконалення навичок військовозобов’язаних з володіння зброєю, формування підрозділів та їх злагоджена підготовка до виконання завдань за призначенням; формування та вдосконалення командирами практичних навичок в умілому керівництві підлеглими.

 

Учасники та територія навчань:

Учасниками навчальних (спеціальних) зборів є військовозобов’язані громадяни у віці до 50 років (крім допризовників, призовників, а також осіб які під час шести хвиль часткової мобілізації (2014-2016 р.р.) призивались у лави Збройних Сил України).  

Навчальні (спеціальні) збори з військовозобов’язаним будуть проводиться на полігонах Львівської області (Яворів, Старичі та інші).


Період навчань:

Навчанні збори проводитимуться протягом лютого - березня 2020 року.


Оповіщення:

Оповіщення проводиться на вимогу розпоряджень військового комісара Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісара, в якому зазначаються терміни та перелік осіб на виклик та проходження медичної комісії.


Відповідальність за ухилення від навчальних (спеціальних) зборів:

- Ухилення військовозобов'язаного від навчальних (чи перевірних) або спеціальних зборів карається штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до 1190 гривень) або арештом на строк до шести місяців (ч. 2 ст. 337 Кримінального кодексу України).

 

Відповідальність керівників підприємств, установ та організацій (незалежно від форми власності) за незабезпечення сповіщення військовозобов'язаних про їх виклик у військові комісаріати:

Незабезпечення керівниками або іншими відповідальними за військово-облікову роботу посадовими особами підприємств, установ, організацій, колективних сільськогосподарських підприємств і навчальних закладів на вимогу військових комісаріатів сповіщення військовозобов'язаних і призовників про їх виклик у військові комісаріати або перешкода зазначених посадових осіб своєчасній явці громадян на збірні пункти чи призовні дільниці - тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 – 51 гривня).

Повторне протягом року вчинення вищезазначеного порушення, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню - тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 - 119 грн.). (ст. 211-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення).


Учасники (військовозобов’язані) навчальних (спеціальних) зборів не будуть залучені до операції об’єднаних сил (ООС) на сході України.

Юрій Солян, 

начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів та мобілізаційної роботи ТМР

 

 

Социальные комментарии Cackle