26.06.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Львові відкривають ресторани та спортклуби! Які правила їхньої роботи

У Львові відкривають ресторани та спортклуби! Які правила їхньої роботи

Від сьогодні 26 червня заклади громадського харчування, спортивні клуби та групи денного перебування можуть приймати у приміщенні до 10 осіб. Про це інформує Львівський портал. Керівники закладів, що відкривають мають дотримуватися карантинних обмежень, а також забезпечити ІФА-тестування для своїх працівників.

- Велика частина бізнесу тривалий час була закритою. Однак, зараз поетапно бізнес повертається до життя і запускатиме економіку. Тому від сьогодні заклади громадського харчування, спортклуби та групи денного перебування можуть приймати в своїх приміщеннях до 10 осіб одночасно. Однак, обовязковий температурний скринінг, має бути дезінфекція поверхонь, туалету, дотримання всіх необхідних заходів безпеки. А працівники напередодні повинні були здати аналізи на ІФА-тест. Якщо ж це не буде дотримано, то мобільні групи , які зараз працюють, будуть складати приписи щодо закриття таких закладів, - наголосив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Також посадовець уточнив, якщо епідситуація у Львові покращуватиметься, то в роботі закладів обмеження будуть послаблювати.

Социальные комментарии Cackle