22.05.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Львові суддя скасував штрафи за порушення карантину

У Львові суддя скасував штрафи за порушення карантину

У Львові суддя закрив справу проти так званого "порушника карантину", якому загрожував штраф у розмірі 17 тисяч гривень за перебування у сквері із друзями.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко, повідомляє "Прямий"

Він процитував слова львівського судді Сергій Гирича, який закрив справу проти "порушника карантину": "З врахуванням наведеного, суддя переконаний, що Конституція ― вічна, а коронавірус ― тимчасовий, тому погоджується із висловом австрійського імператора Фердинанда I ― "Fiat justitia et pereat mundus" (Нехай панує справедливість, якщо навіть від цього загине світ)".

"Ось так красиво і юридично витончено львівський суддя Сергій Гирич обґрунтував закриття справи проти "порушника карантину" у зв’язку з відсутністю складу порушення. Якщо коротко, на людину склали протокол через те, що він перебував із друзями в сквері у кількості трьох осіб! 17 тисяч гривень просто за перебування в парку!", - написав Гончаренко.

Він також нагадав, що головний санітарний лікар Віктор Ляшко зізнався, що парки заборонили відвідували просто заради психологічного тиску.

"Просто, щоб українцям було тривожніше. Натомість, у нас є реальний приклад, коли людину могли за це покарати. Не "провести жорстку розмову", якої насправді не було, як у ситуації з Тищенком і "Велюром". А реально покарати. Проте всі ці "слуги" з їх ідіотськими заборонами тимчасові. Є речі вічні. Давайте про них пам’ятати і боротись", - підсумував депутат.

З повним судовим рішенням може ознайомитися за посиланням.

Социальные комментарии Cackle