22.09.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Львові протестують підприємці! До акції долучилися й трускавчани

У Львові протестують підприємці! До акції долучилися й трускавчани

Близько сотні представників малого бізнесу перекрили рух на вул. Винниченка біля адмінбудівлі Львівської ОДА. Протестувальники заявляють про утиски їхніх прав і вимагають залишити для них спрощену систему оподаткування, -інформує Zaxid.net.

Акція протесту під стінами ЛОДА триває від ранку 22 вересня. Представники малого бізнесу вимагають у депутатів Львівської облради ухвалити звернення до парламенту щодо термінового розгляду законопроектів 3853-1(2) та 3993, які стосуються спрощеної системи оподаткування для них.

Також протестувальники планують передати голові ЛОДА Максиму Козицькому звернення з вимогою не допустити утисків прав підприємців під час карантину. Зокрема, вони просять не зобов'язувати їх встановлювати касові апарати.

Серед пікетуючих під стінами ЛОДА є і група підприємців із Трускавця. Люди озброїлися транспарантами та відстоюють права малого бізнесу.

Додамо, ще торік народні депутати ухвалили закони, які зобов’язують ФОПів використовувати касові апарати. Це викликало критику з боку підприємців. Однак і уряд, і Офіс президента запевняють, що замість купівлі та встановлення дорогих касових апаратів підприємці зможуть використовувати спеціальні мобільні додатки, які видаватимуть електронні чеки.  

Социальные комментарии Cackle