05.05.2022 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Львові працює Центр журналістської солідарності

У Львові працює Центр журналістської солідарності

У квітні розпочав свою роботу Центр журналістської солідарності, відкритий Національною спілкою журналістів за підтримки міжнародних  партнерів на базі обласної організації.

Тут можна попрацювати за своїм ноутбуком, або скористатися тим, який є у Центрі, роздрукувати необхідні матеріали чи документи, провести офлайн- чи онлайн-зустріч, записати стендап, отримати консультацію щодо матеріальної підтримки, пошуку роботи тощо.

Окрім цього, у Центрі проводяться різноманітні заходи. Один із них – зустріч із представниками ЮНЕСКО, яка відбулася наприкінці квітня, на якій ішлося про солідарність із українськими журналіст/к/ами і сприяння безпеці їхньої професійної діяльності. За сприяння Репортерів без кордонів ЮНЕСКО вже передало 25 бронежилетів високого захисту, які отримують ті, хто висвітлює війну в Україні.

Звернутися до Центру як особисто, так і дистанційно можуть українські та іноземні журналіст/к/и, які перебувають у зоні бойових дій, евакуювалися до будь-якої відносно безпечної області України або приїхали у відрядження у Львів чи Львівську область. 

Також евакуйовані журналіст/к/и можуть повідомити про свої потреби, заповнивши Анкету потреб: https://bit.ly/3JcQFhK

Контактна інформація Центру журналістської солідарності у Львові: 

вул. Соломії Крушельницької, 5 (2 поверх); 
тел.: +38098 996 1125

На фото:
Зустріч із представниками ЮНЕСКО
Журналістки херсонського видання «Новий день» допомагають укомплектовувати бронежилети

прес2.jpg

прес3.jpg

прес1.jpg

Социальные комментарии Cackle