24.06.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Львові пара прийшла до РАЦСу в костюмах тиранозаврів

У Львові пара прийшла до РАЦСу в костюмах тиранозаврів
Молодята шокували навіть своїх гостей. Про це повідомляє видання "Сьогодні".


У Львові пара молодят прийшла до  РАЦСу у костюмах тиранозаврів і викликали там справжній фурор. Фото на пам'ять просили і працівники установи, й інші пари, які в цей день розписувалися. Молодята шокували навіть своїх гостей. Чому 25-річний Михайло з 26-річною Соломія вирішили одягнутися саме так – дізнавалися журналісти "Сьогодні".

"Ми вирішили, що наша реєстрація не може бути стандартною, тому що ми разом 11 років. Просто прийти до РАЦСу це було б занадто просто. Ми вирішили, що треба вигадати щось оригінальне", – розповіла "Сьогодні" наречена Соломія Лебединець.

Про свою ідею пара не попередила навіть рідних. Тому, коли на дворі РАЦСу батько підводив наречену до нареченого, гості не плакали від розчулення, а реготали.

"Водії вибігали, махали руками, фотографувалися всі наречені. Директор РАЦСу до нас спустився. Він сказав, що вперше за роки роботи побачив ось таких придурків. Але мені здається, що всім сподобалося", – поділився своїми враженнями наречений Михайло.

Єдиним мінусом костюмів молоді називають те, що носити їх в 30-градусну спеку дуже важко. Тому укладала шлюб пара без них. У РАЦСі стверджують, що проти тиранозаврів не заперечували, але було б незручно вдягати обручки. Саме весілля молодята зіграли також без костюмів – наречена одягла білу сукню, а наречений прийшов у джинсах і футболці. 

Социальные комментарии Cackle