16.08.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Львівській ОДА взялися за вирішення сміттєвої проблеми у Дрогобичі

У Львівській ОДА взялися за вирішення сміттєвої проблеми у Дрогобичі
Сьогодні у Львівській ОДА відбувалась зустріч з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою, аби напрацювати необхідні заходи з фінансування за вивіз сміття з міста та організації вивозу твердих побутових відходів.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Якщо порівнювати ситуацію зі сміттям у Львові та Дрогобичі – це діаметрально протилежні речі. Констатуємо той факт, що міська влада Львова, при наявному фінансовому ресурсі не спромоглася скоординувати дії перевізників та налагодити систему збору та вивезення ТПВ.

Водночас, Дрогобичу не вистачає фінансових можливостей, аби вивозити сміття з районного центру. Тому ми запросили міського голову Дрогобича для пошуку шляху виходу з ситуації», – прокоментував начальник управління експлуатаційної діяльності у сфері комунального обслуговування Тарас Зозуля.

Як повідомляли, Дрогобицька мерія просить визнати місто зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Як відомо, з лютого у Дрогобичі виникли проблеми з вивезенням сміття, оскільки полігон у селі Брониця, куди раніше вивозили відходи, заблокували місцеві мешканці. Вони називають це сміттєзвалище незаконним і не допускають туди вантажівки із відходами не лише із Дрогобича, але і з сусідніх сіл.

Джерело: Leopolis.news

Социальные комментарии Cackle